WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Szymon Woźniak podczas spotkania z kibicami Polonii Bydgoszcz

Kibice Polonii spotkali się z Szymonem Woźniakiem. Zawodnik kilka razy rozbawił publiczność

Michał Konarski
Michał Konarski
W niedzielę odbyło się spotkanie kibiców bydgoskiej Polonii z Szymonem Woźniakiem. Podczas prawie dwugodzinnej wizyty mistrza Polski z roku 2017, fani dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy z jego kariery.

Było to pierwsze z kilku zaplanowanych spotkań z byłymi żużlowcami Polonii Bydgoszcz. 25-latek to jeden z najbardziej lubianych wychowanków klubu w ostatnich latach, tak więc trudno było dziwić się dużej frekwencji. Kibice bardzo żałują, że Szymon Woźniak nie reprezentuje już barw ich drużyny, ale z drugiej strony rozumieją powody, dla których zdecydował się odejść. Nikt nie ma mu tego za złe, bowiem zawodnik o bydgoskich fanach zawsze pamięta i przy Sportowej jest mile widziany.

Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Przytoczono najważniejsze momenty kariery Szymona, okraszone filmami i opowieściami samego żużlowca. Padło wiele interesujących pytań, a na niektóre z nich gość imprezy odpowiedział w rozbrajający sposób. - Dlaczego nie kładę się na tor, gdy rywal mnie lekko trąci? Bo jestem żużlowcem, a nie jakąś ciotą - wypalił. Wywołał tym oczywiście salwę śmiechu wśród zgromadzonych. Gdyby więcej zawodników przyjęło podobną postawę, z pewnością czarny sport o wiele zyskałby na wartości.

Na koniec jeździec Cash Broker Stali Gorzów cierpliwie pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Chętnych było bardzo wielu i utworzyła się spora kolejka. Pomysł zaproszenia Szymona Woźniaka na spotkanie z kibicami okazał się naprawdę trafiony i widać było, że kibice darzą go wielką sympatią i szacunkiem. Sam żużlowiec z kolei też cieszył się, że mógł wrócić "na stare śmieci".

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakujeKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy podoba ci się pomysł spotkań z zawodnikami w Bydgoszczy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)
    PRZEJDŹ NA WP.PL