Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz TonderWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Mateusz Tonder

Juniorzy Falubazu Zielona Góra rozpoczęli treningi. Na zajęcia "wtargnęli" kibice (wideo)

Dawid Borek
Dawid Borek
Juniorzy Falubazu Zielona Góra w poniedziałek rozpoczęli treningi ogólnorozwojowe pod kątem przyszłego sezonu. W ich trakcie w hali pojawili się niespodziewani goście.

Po raz kolejny przygotowaniami młodzieżowców Falubazu Zielona Góra do sezonu zajmą się UKS As Zielona Góra - Radosław Walczak i Jakub Rogoziński. Zajęcia będą odbywać się pięć razy w tygodniu (trzy treningi w sali akrobatycznej, jeden w terenie, jeden w sali gimnastycznej).

Pierwsze zajęcia odbyły się w poniedziałek. Wzięli w nich udział Damian Pawliczak, Jakub Osyczka, Nikodem Bartoch, Damian Boduch, Sebastian Helwig, Fabian Ragus i Adrian Bieszczak. Treningi ogólnorozwojowe potrwają trzy miesiące, przy czym w styczniu juniorzy wyjadą na zgrupowanie z zielonogórskimi akrobatami.

- Korzystamy ze sprawdzonych sal i trenerów - mówi Adam Skórnicki. - Nauczeni zeszłym rokiem wiemy już, na co bardziej zwrócić uwagę u młodych chłopców, a co możemy lekko odpuścić, by do sezonu byli przygotowani w jak najlepszy sposób - podkreśla Radosław Walczak.

Pierwszy trening juniorów Falubazu i wizyta młodych kibiców okiem kamery FalubazTV:


Do przyszłego sezonu indywidualnie przygotowują się z kolei seniorzy Falubazu, a także juniorzy: Mateusz Tonder i Norbert Krakowiak. W lutym cała drużyna wybierze się na tygodniowe zgrupowanie do Szklarskiej Poręby.

ZOBACZ WIDEO: Rajd Barbórka 2018. Dlaczego zawody są tak wyjątkowe?

Czy Falubaz w przyszłym sezonie pojedzie w finale PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL