WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Erik Gundersen

Mistrz świata w Toruniu. To dowód, że Get Well kupił brylant

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Erik Gundersen przyjechał do Torunia. Trzykrotny mistrz świata jest na co dzień menedżerem Tima Soerensena, który niedawno podpisał kontrakt z Get Well. Spotkanie ma być okazją do rozmowy na temat przyszłości utalentowanego Duńczyka.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

- Erik to tak naprawdę menedżer Tima - mówi nam Jacek Frątczak. - Kiedy skontaktowałem się z samym zawodnikiem w sprawie współpracy, ten od razu odpowiedział, że rozmowy na ten temat w jego imieniu będzie prowadzić trzykrotny mistrz świata - dodaje menedżer Get Well Toruń.

Wizyta Erika Gundersena w Toruniu nie jest przypadkowa. - Będziemy dyskutować, jak powinna wyglądać przyszłość tego młodego chłopaka w naszym klubie. Mamy wizję, którą chcemy przedstawić mistrzowi świata. Nasz plan nie zakłada oczywiście od razu występów Tima w pierwszym zespole - dodaje Frątczak

Tim Soerensen nie miał do tej pory kontaktu z polską ligą. Get Well wszystkich szczegółów swojego planu dotyczącego młodego Duńczyka zdradzać nie chce, ale wiadomo, że pierwszym krokiem ma być znalezienie mu klubu w drugiej lidze. Podopieczny Gundersena mógłby tam startować na zasadach gościa. Prawdopodobnie torunianie mają już za sobą pierwsze rozmowy w tej sprawie będą chcieli je przedstawić menedżerowi Soerensena.

- Erik uważa, że Tim to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w Danii, których widział. On swoim nazwiskiem daje świadectwo, że stawiamy na kogoś, przed kim jest świetna perspektywa. Gdyby było inaczej, to nie fatygowałby się do Torunia - zapewnia Frątczak.

Gundersen do Torunia przyjechał w towarzystwie Tima Soerensena i jego ojca. Duńczycy zostaną w Polsce do czwartku. Zanim wyjadą, trzykrotny mistrz świata weźmie jeszcze udział w spotkaniu z toruńskimi kibicami.

ZOBACZ WIDEO Tai Woffinden: Na PGE Narodowym najlepsza atmosfera i pełne trybunyCzy zakontraktowanie Tima Soerensena to dobry ruch Get Well Toruń?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

    Pokaż więcej komentarzy (7)
    PRZEJDŹ NA WP.PL