WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Michał Kociński, Falubaz Zielona Góra / Na zdjęciu: żużlowcy Falubazu w szpitalu

Ruszyły Falubazowe Mikołajki. Żużlowcy z wizytą w szpitalu

Dawid Borek
Dawid Borek
W czwartek wystartowała X edycja Falubazowych Mikołajek. Tego dnia przedstawiciele Falubazu odwiedzili m.in. najmłodszych pacjentów zielonogórskiego szpitala, wręczając im bogato wypełnione paczki.

Gośćmi dziecięcych oddziałów szpitala w Zielonej Górze byli Patryk Dudek, Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder oraz klubowa maskotka Falubazu - MotoMysz. Piotr Protasiewicz w stroju Świętego Mikołaja pojawił się z kolei w Zespole Szkół w Ochli, natomiast Adam Skórnicki był gościem zielonogórskiego Pogotowia Opiekuńczego.

Przedstawiciele Falubazu wręczyli najmłodszym fanom bogato wypełnione paczki. W nich znalazły się zimowe czapki, plakaty z drużyną Falubazu, słodycze i niespodzianki od partnerów akcji Falubazowe Mikołajki.

W ciągu najbliższy dni żużlowcy oraz kibice Falubazu odwiedzą dzieci w kilkunastu miejscowościach i rozdadzą 2000 paczek. Falubazowe Mikołajki to największa akcja w regionie. - W dzieciństwie z niecierpliwością i podekscytowaniem czekałem na wizytę świętego Mikołaja. Sądzę, że wszystkie dzieci odczuwają to podobnie i naszą wizytą dostarczymy im sporo radości - mówi Sebastian Niedźwiedź.

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL