WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Michał Kociński, Falubaz Zielona Góra / Na zdjęciu: żużlowcy Falubazu w szpitalu

Ruszyły Falubazowe Mikołajki. Żużlowcy z wizytą w szpitalu

Dawid Borek
Dawid Borek
W czwartek wystartowała X edycja Falubazowych Mikołajek. Tego dnia przedstawiciele Falubazu odwiedzili m.in. najmłodszych pacjentów zielonogórskiego szpitala, wręczając im bogato wypełnione paczki.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Gośćmi dziecięcych oddziałów szpitala w Zielonej Górze byli Patryk Dudek, Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder oraz klubowa maskotka Falubazu - MotoMysz. Piotr Protasiewicz w stroju Świętego Mikołaja pojawił się z kolei w Zespole Szkół w Ochli, natomiast Adam Skórnicki był gościem zielonogórskiego Pogotowia Opiekuńczego.

Przedstawiciele Falubazu wręczyli najmłodszym fanom bogato wypełnione paczki. W nich znalazły się zimowe czapki, plakaty z drużyną Falubazu, słodycze i niespodzianki od partnerów akcji Falubazowe Mikołajki.

W ciągu najbliższy dni żużlowcy oraz kibice Falubazu odwiedzą dzieci w kilkunastu miejscowościach i rozdadzą 2000 paczek. Falubazowe Mikołajki to największa akcja w regionie. - W dzieciństwie z niecierpliwością i podekscytowaniem czekałem na wizytę świętego Mikołaja. Sądzę, że wszystkie dzieci odczuwają to podobnie i naszą wizytą dostarczymy im sporo radości - mówi Sebastian Niedźwiedź.Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

na Facebooku.

Komentarze (12):

    Pokaż więcej komentarzy (9)
    PRZEJDŹ NA WP.PL