Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arkadiusz PotoniecWP SportoweFakty / Marcin Inglot / Na zdjęciu: Arkadiusz Potoniec

Kolejne problemy Ireneusza Nawrockiego. Stal Rzeszów nie zapłaciła Falubazowi za juniora!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Kolejne problemy Stali Rzeszów, która nie otrzymała licencji na sezon 2019. Jak się okazuje klub, którego szefem jest Ireneusz Nawrocki, do dziś nie rozliczył się z Falubazem Zielona Góra.

W tym przypadku chodzi o wypożyczenie Arkadiusza Potońca, który trafił do klubu z Rzeszowa przed sezonem 2018. Falubaz Zielona Góra miał na tym transferze zarobić. Jak udało nam się jednak ustalić, ostatecznie tak się do dziś nie stało, bo Stal Rzeszów nie wywiązała się z umowy.

W Zielonej Górze potwierdzają nasze informacje. - Fakty są takie, że za wypożyczenie Arkadiusza Potońca miało do nas trafić 12 tysięcy złotych netto. Do dziś nie otrzymaliśmy tej sumy. Mimo wielu monitów i wysyłania za potwierdzeniem odbioru wezwań do zapłaty nie wpłynęła do nas ani złotówka. Nikt z Rzeszowa nie odezwał się do nas nawet słowem. Zdziwieni jakoś nie jesteśmy. Teraz wszystkie ostatnie działania tego klubu układają się nam w logiczną całość - mówi nam Marcin Grygier, rzecznik prasowy klubu z Zielonej Góry.

To kolejna zła informacja dotycząca klubu z Rzeszowa. Przypomnijmy, że Stal nie otrzymała licencji na sezon 2019. Klub Ireneusza Nawrockiego na złożenie odwołania ma czas do 13 grudnia. Najprawdopodobniej wtedy wyjaśni się, czy rzeszowianie wystartują w przyszłorocznych rozgrywkach Nice 1.LŻ.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakuje

Czy Stal Rzeszów powinna otrzymać licencję na sezon 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (129):

Wszystkie komentarze (129)

Komentarze (129)

×
    Wszystkie komentarze (129)
    PRZEJDŹ NA WP.PL