Najnowsze Wyniki/Kalendarz
tor w Ostrowie WielkopolskimWP SportoweFakty / Mateusz Kozanecki / Na zdjęciu: tor w Ostrowie Wielkopolskim

TŻ Ostrovia ruszyła ze sprzedażą karnetów. Wejściówki nieznacznie droższe niż przed rokiem

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Choć do rozpoczęcia sezonu zostały jeszcze nieco ponad cztery miesiące, w Ostrowie już rozpoczęto sprzedaż karnetów na przyszłoroczne rozgrywki. Ogłoszone zostały także ceny biletów na mecze Nice 1. LŻ.

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w nadchodzącym sezonie występować będzie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Na nieco ponad cztery miesiące przed startem rozgrywek władze klubu ustaliły ceny biletów i karnetów, będą one tylko nieznacznie droższe niż w sezonie 2018.

Karnety, które można kupować od 10 grudnia w siedzibie klubu, to wydatek rzędu 180 i 120 zł (normalny i ulgowy). Nieco więcej należy zapłacić za stałą wejściówkę na trybunę główną - ta kosztuje 300 zł. Oprócz tego beniaminek I ligi sprzedawał będzie karnety dla dzieci do 9. roku życia oraz osób niepełnosprawnych.

Bilety i karnety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 25. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji, a także kobietom, emerytom i rencistom. Wejściówkę dla osoby niepełnosprawnej nabyć będzie mogła natomiast osoba z I grupą inwalidzką, a prawny opiekun może kupić bilet ulgowy.

W 2018 roku mecze TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp. oglądało średnio 4.750 widzów, co było drugim wynikiem w 2. Lidze Żużlowej. Lepszą frekwencją mogła się pochwalić jedynie Stal Rzeszów.

Ceny karnetów na sezon 2019:
Trybuna główna - 300 zł
Normalny - 180 zł
Ulgowy - 120 zł
Dziecko do lat 9 - 20 zł
Osoba niepełnosprawna - 20 zł

Ceny biletów w sezonie 2019:
Trybuna główna - 50 zł
Normalny - 30 zł
Ulgowy - 20 zł
Dziecko do lat 9 - 2 zł
Osoba niepełnosprawna - 2 zł

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

Czy w sezonie 2019 wzrośnie frekwencja na ostrowskim stadionie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Ceny wejściówek można powiedzieć średniej cenie jak na 1L. Da się wytrzymać.Jedno razowe wejściówki to już widać cenę średnio ciekawą.
  • maćko1 Zgłoś
   I aż strach pomyśleć co by było gdyby była extraliga w Ostrowie bo z pewnością każdy by chciał. Ale ceny też by były 40/50zl i tu znów by było narzekanie że za drogo i tacy ludzie
   Czytaj całość
   powinni się zastanowić czy kochają zuzel czy lepiej zostać przy szachach za 5zl na cocacole do picia
   • maćko1 Zgłoś
    Ceny bardzo przystępne sądziłem że będą po 35zl zresztą czy to duzo czy mało i tak bym kupił no ale jak ktoś woli stracić 100w pubie i na drugi dzień narzekać że go głową boli
    Czytaj całość
    bo też tacy są to niech zostanie sobie w domu i schowa sobie te 25zl może za 100lat uzbiera na jakiś fajny samochód albo mieszkanie
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL