WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Mariusz Fierlej

Wiele niewiadomych przed mistrzostwami Argentyny. Wciąż nie ma pełnej listy startowej

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Na 23 grudnia zaplanowana została I runda Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Choć do inauguracji nie pozostało dużo czasu, wciąż jest sporo znaków zapytania. Organizatorzy nadal nie zaprezentowali pełnej listy startowej.

Na pięć dni przed planowanym startem Indywidualnych Mistrzostw Argentyny, wciąż nie wiadomo, z ilu rund będzie się składać rywalizacja, ani kto dokładnie będzie walczył o medale.

- Na tę chwilę jedynym zawodnikiem z Europy, który zdecydował się na przyjazd, jest Mariusz Fierlej. Wiadomo także, że w mistrzostwach wystąpi Nicolas Covatti - przekazał argentyński dziennikarz, Ariel Copreni, w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Wśród uczestników mistrzostw znajdują się także m.in. Fernando Garcia oraz Facundo Cuello, który 8 grudnia po raz pierwszy w karierze wywalczył złoty medal zimowego czempionatu. 21-latek wygrał we wszystkich trzech rundach. - FEBOM ma ogłosić pełną listę niebawem - dodał Copreni.

W sezonie 2017/2018 po mistrzostwo kraju sięgnął Facundo Albin. Oprócz 26-latka na podium stanęli Fernando Garcia oraz Julio Romano. W części turniejów wystąpił Paweł Miesiąc.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy mistrzostwa Argentyny powinny zostać zreorganizowane?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL