Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Max FrickeWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Max Fricke

W Landshut stawiają na młodość. Fricke i Lidsey z kontraktami

Dawid Borek
Dawid Borek
AC Landshut stawia na młodych, perspektywicznych zawodników. Kontrakty z niemiecką drużyną podpisali utalentowani Australijczycy: Max Fricke i Jaimon Lidsey.

- W przeszłości mieliśmy bardzo dobre doświadczenia z młodymi, utalentowanymi żużlowcami. Przykłady: Andrzej Lebiediew i Mikkel Michelsen. Dalej chcemy podążać tą drogą - tłumaczy Stefan Hofmeister, dyrektor sportowy AC Landshut.

O ile Max Fricke to już doświadczony żużlowiec, o tyle za Jaimonem Lidseyem debiutancki sezon na europejskich torach. Podczas niego udowodnił, że drzemie w nim spory potencjał.

- Obserwowaliśmy go przez cały sezon. Ufamy, że mimo młodego wieku, Jaimon może być naprawdę mocnym punktem naszej drużyny w przyszłym roku - podkreśla Hofmeister.

Przypomnijmy, że w zespole AC Landshut nie będzie już startował Leon Madsen. Spowodowane jest to awansem Duńczyka do cyklu Grand Prix 2019.
Dodajmy, że Max Fricke i Jaimon Lidsey będą klubowymi kolegami także w angielskiej Premiership. Australijczycy pojadą w barwach Belle Vue Aces.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Imponująca technika młodych piłkarzy Barcelony. Wśród nich jest PolakAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Który z zawodników lepiej zaprezentuje się w barwach AC Landshut?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL