Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Igor Kononow w zawodach ice speedwaya WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Igor Kononow w zawodach ice speedwaya

Igor Kononow przeszedł operację nogi. Nie wystąpi w mistrzostwach Rosji

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Igor Kononow przeszedł w czwartek operację złamanej kostki. Wszystko poszło zgodnie z planem, wobec czego zawodnik został wypisany ze szpitala w Ufie i wrócił do domu. Wiadomo, że opuści tegoroczne IM Rosji w ice speedwayu.

W nocy z niedzieli na poniedziałek team Igora Kononowa miał wypadek samochodowy podczas powrotu z zawodów w Kamieńsku Uralskim. W zdarzeniu zginął ojciec zawodnika, Aleksander.

Igor Kononow wyszedł z wypadku niemal bez szwanku. Po przewiezieniu do szpitala w Ufie okazało się, że zawodnik doznał złamania kostki. W czwartek lekarze przeprowadzili operację kontuzjowanej nogi, po czym zwolnili Kononowa do domu.

Teraz 31-letni zawodnik Mega Łady Togliatti i Śląska Świętochłowice, gdzie podpisał kontrakt warszawski, będzie przechodził rehabilitację. Wiadomo także, że nie wystartuje w nadchodzących Indywidualnych Mistrzostwach Rosji w ice speedwayu. Te rozpoczną się 22 grudnia w Togliatti.

ZOBACZ WIDEO Wielcy żużlowi mistrzowie ślą życzenia dla Tomasza GollobaTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL