Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sparta - GKM Kamil Wieczorek, za nim Patryk Wojdyło WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Sparta - GKM. Kamil Wieczorek, za nim Patryk Wojdyło

GKM myśli o transferach i ma dylemat. Juniorzy dostali mnóstwo ofert

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
MRGARDEN GKM wypożyczył do Łodzi Dawida Wawrzyniaka i oddał do Torunia Filipa Nizgorskiego. W kadrze zespołu Roberta Kempińskiego jest jednak nadal pięciu juniorów. Działacze zastanawiają się, co z nimi zrobić.

Jedną decyzję grudziądzanie już podjęli. Formację juniorską pierwszej drużyny będzie tworzyć trzech zawodników. W tym gronie znajdzie się Kamil Wieczorek oraz pozyskani w ostatnim okresie transferowym Patryk Rolnicki i Marcin Turowski. Każdego z nich czeka walka o skład. W GKM-ie wierzą, że konkurencja wyjdzie wszystkim na dobre.

Na ten moment nie wiadomo, co wydarzy się z dwójką pozostałych młodzieżowców, a więc z Denisem Zielińskim i Damianem Lotarskim. O obu mówi się, że mają duży talent. Niektórzy mają jednak wątpliwości, czy już w tym roku powinni rywalizować o miejsce w składzie drużyny ekstraligowej i dodają, że zdecydowanie lepszą opcją byłoby zbieranie doświadczeń w niższych klasach rozgrywkowych. - Na ten moment nie wiemy jeszcze, co zrobimy - słyszymy od jednego z działaczy grudziądzkiego klubu.

Jeśli GKM zdecyduje się na wypożyczenia, to Zieliński i Lotarski nie będą mieć żadnych problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Obaj mają mnóstwo ofert. Ich pozyskaniem zainteresowane są czołowe kluby Nice 1.LŻ i 2. Ligi Żużlowej. Wszystko zależy od tego, co ostatecznie postanowią działacze.

ZOBACZ WIDEO Wielcy żużlowi mistrzowie ślą życzenia dla Tomasza GollobaTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy GKM powinień wypożyczyć Lotarskiego i Zielińskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL