WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Kibice Stali Gorzów

Zaskakująca decyzja Cash Broker Stali. Chodzi o mecz z Falubazem

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Pierwszy spotkanie derbowe pomiędzy Cash Broker Stalą a Falubazem Zielona Góra odbędzie się 5 maja, a więc przy okazji czwartej kolejki PGE Ekstraligi. Gorzowianie dość nieoczekiwanie postanowili, że już teraz uruchomią sprzedaż biletów na ten mecz.

Skąd taki pośpiech u gorzowskich działaczy? - To kolejny ukłon w stronę kibiców. Do tej pory było tak, że najpierw odbywała się sprzedaż karnetów, a po jej zakończeniu uruchamialiśmy wejściówki na pojedyncze mecze. Mamy jednak świadomość, że niektórzy są zainteresowani konkretnym spotkaniem - podkreśla prezes Ireneusz Maciej Zmora.

Zdaniem szefa gorzowskiego klubu wcześniejszy zakup biletu to wygoda dla każdego kibica. - Fani unikną kolejek w dniu zawodów. Poza tym, proszę pamiętać, że niektórzy już prowadzą sprzedaż biletów na imprezy, które odbędą się znacznie później - wyjaśnia prezes, któremu trudno nie przyznać racji. Dobrym przykładem jest Betard Sparta, która bardzo wcześnie wystartowała ze sprzedażą wejściówek na Grand Prix.

Ruch Cash Broker Stali wydaje się bardzo rozsądny. Derby zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a teraz może być ono rekordowe. Falubaz dokonał w ostatnim okresie transferowym imponujących transferów i jest jednym z głównych kandydatów do mistrzowskiego tytułu. Rywalizacja ze wzmocnioną ekipą Adama Skórnickiego na pewno zadziała jeszcze mocniej na wyobraźnie gorzowskich fanów.

Dodajmy, że w Gorzowie nic nie wydarzy się kosztem trwającej cały czas sprzedaży karnetów. Gorzowianie przygotowali 6000 wejściówek na spotkanie z Falubazem. Reszta jest zarezerwowana pod karnetowiczów, część vipowską, sektor kibiców gości i strefę buforową. Warto podkreślić, że wejściówki na derby będzie można nabywać tylko i wyłącznie w internecie.

To oznacza, że wicemistrzowie Polski prowadzą w tej chwili sprzedaż karnetów, a także biletów na dwa spotkania - ze Speed Car Motorem Lublin i Falubazem. Stali zależy, żeby podczas obu meczów wypełnić stadion po brzegi. Utrzymanie wysokiej frekwencji to jeden z głównych celów klubu na sezon 2019.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

Czy tak szybkie uruchomienie sprzedaży na mecz z Falubazem to dobry ruch Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (50):

    Pokaż więcej komentarzy (47)
    PRZEJDŹ NA WP.PL