WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Piotr Protasiewicz

Falubaz idzie na rękę kibicom. Skrócony okres pierwokupu karnetów

Dawid Borek
Dawid Borek
Karnety na domowe mecze Falubazu Zielona Góra w sezonie 2019 cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z tego względu klub postanowił skrócić okres pierwokupu stałych wejściówek.

- Na tę chwilę karnety sprzedają się dużo lepiej, niż rok temu. Jeśli taka tendencja się utrzyma, powinniśmy sprzedać o wiele więcej wejściówek, niż przed ubiegłym sezonem. Jest tak duże zainteresowanie, że prawdopodobnie skrócimy pierwokup karnetów. Pojawiają się nowi kibice, a wiele miejsc jest póki co zablokowanych - mówił nam na początku tego tygodnia Marcin Grygier.

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Falubaz Zielona Góra skrócił okres pierwokupu karnetów o miesiąc. Zamiast do 4 marca, posiadacze stałych wejściówek na sezon 2018 będą mogli kupić stały karnet na dotychczasowe miejsce do 3 lutego. To dobra informacja dla fanów, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup pakietu.

"Wielu nowych kibiców chce dołączyć do Waszego elitarnego grona, dlatego prosimy Was o szybsze podjęcie decyzji o zakupie nowego karnetu, tak by pozostali mogli swobodnie wybierać najbardziej odpowiadające im miejsca na stadionie" - ogłosili zielonogórzanie.

Dodajmy, że na zdecydowaną większość stadionu w Zielonej Górze ceny karnetów wynoszą 279 zł (mówimy o karnecie normalnym, ulgowy kosztuje 219 zł). Najdroższy jest karnet na sektor VIP Start - 1500 zł.

Falubaz otworzy nowy sezon 5 kwietnia, domowym meczem z Get Well Toruń.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakuje

Czy Falubaz to główny faworyt do wywalczenia mistrzostwa Polski w sezonie 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL