WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Get Well - Unia Tarnów. Jason Doyle (kask czerwony)

17 marca oficjalna inauguracja sezonu. Żużlowcy pojadą w Leicester

Dawid Borek
Dawid Borek
Tradycyjnym turniejem Ben Fund Bonanza zostanie zainaugurowany nowy sezon żużlowy w Wielkiej Brytanii. W tym roku żużlowcy będą rywalizować na torze w Leicester.

Turniej Ben Fund Bonanza od kilku lat otwiera żużlowy sezon w Wielkiej Brytanii. Wyjątkiem był miniony sezon, w którym na przeszkodzie do rozegrania tradycyjnych zawodów stanęły niekorzystne warunki atmosferyczne. Impreza, która miała zostać zorganizowana w Peterborough (a za drugim podejściem w Redcar), nie doszła do skutku.

Czy w tym roku pogoda umożliwi rozegranie Ben Fund Bonanza? Wszyscy na to liczymy. W każdym razie wiemy już, że oficjalna inauguracja nowego sezonu w Wielkiej Brytanii odbędzie się 17 marca, na Paul Chapman & Sons Arena w Leicester. Turniej gościł już na domowym obiekcie Lions w 2014 roku (mecz wygrali Brytyjczycy, a zmagania indywidualne padły łupem Chrisa Harrisa).

- W przeszłości turniej Ben Fund Bonanza w Leicester zakończył się frekwencyjnym sukcesem. Jesteśmy zlokalizowani w środku kraju, jest dobry dojazd. Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie nowego sezonu na naszym stadionie - mówi Alan Jones, rzecznik prasowy Leicester

W tym roku żużlowcy w ramach Ben Fund Bonanza będą rywalizowali w turnieju indywidualnym. Dochód z charytatywnej imprezy, jak zwykle, zostanie przeznaczony na pomoc kontuzjowanym żużlowcom.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL