Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Josh Bates WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Josh Bates

W Anglii już jeżdżą! W Leicester kręcili treningowe kółka

Dawid Borek
Dawid Borek
Sprzyjające warunki atmosferyczne na Wyspach sprawiły, że w Anglii odbył się już pierwszy w tym roku trening. Żużlowcy kręcili próbne kółka na torze w Leicester.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Na tor na Paul Chapman & Sons Arena w Leicester pod koniec tego tygodnia wyjechało dwóch Brytyjczyków: Daniel King i Josh Bates. Pierwszy z nich stracił sporą część minionego sezonu z powodu kontuzji - chodziło o uszkodzenie nerwu w ramieniu.

- Trening wyszedł pozytywnie, fajnie było wrócić na tor. Dobrze było zdmuchnąć pajęczynę, na początku byłem zardzewiały, ale z czasem dopasowałem się do motocykla i udanie pojeździłem. Już nie mogę się doczekać kolejnego treningu - mówi King, cytowany przez speedwaygb.co.

Jeszcze gorzej poukładał się ubiegły rok dla Batesa, który z uwagi na kontuzję kręgosłupa, której doznał w marcu, stracił cały sezon. - Jestem zadowolony, że mogłem wrócić na tor. Trenowałem przez cztery godziny, z każdym okrążeniem czując się coraz lepiej. Już nie mogę się doczekać nadchodzącego sezonu - komentuje Bates.

Warto dodać, że to właśnie na torze w Leicester zostanie rozegrana pierwsza impreza nowego sezonu na Wyspach. Mowa o Ben Fund Bonanza - turnieju charytatywnym - który odbędzie się w Leicester 17 marca.

ZOBACZ WIDEO Turniej "Gramy dla Tomka"

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL