Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Denis ZielińskiMateriały prasowe / Marcin Wiła / Na zdjęciu: Denis Zieliński

Oficjalnie: Denis Zieliński w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Zdunek Wybrzeże Gdańsk znalazło trzeciego juniora. Do tej formacji dołączył Denis Zieliński, który został wypożyczony z MRGARDEN GKM-u Grudziądz.

Podczas okresu transferowego Zdunek Wybrzeże Gdańsk podpisało kontrakty z dwoma juniorami - Karolem Żupińskim i Dominikiem Majchrzakiem. Teraz dołączył do nich Denis Zieliński, który od 2015 roku ścigał się na miniżużlu dla Stali Toruń. Licencję żużlową zdał w barwach MRGARDEN GKM-u.

W ubiegłym sezonie młody żużlowiec zbierał doświadczenie w imprezach młodzieżowych. W październiku Denis Zieliński ukończył 16 rok życia. - Chciałbym zdobywać jak najwięcej punktów, ale jak będzie okaże się już na początku sezonu i w jego trakcie. Ja wierzę w siebie i w to, że pokażę się dobrze i wywiążę się ze swojej roli jako juniora - powiedział zawodnik, który w 2019 roku zadebiutuje w lidze.

Teraz Zieliński będzie trenował pod okiem Mirosława Berlińskiego. - Znam go bardzo dobrze jeszcze z turniejów młodzieżowych. To ambitny chłopak, który chce się rozwijać. Takich ludzi potrzebujemy w zespole i ufam, że gdy tylko będzie ciężko i sumiennie pracował, będziemy mieli z niego sporo pociechy - ocenił trener.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej nie zamierza robić tego co Hancock. Kiedyś usłyszał pretensje od Crumpa

Czy Zdunek Wybrzeże postąpiło słusznie, stawiając na Denisa Zielińskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL