WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Marcin Wiła / Na zdjęciu: Denis Zieliński

Oficjalnie: Denis Zieliński w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Zdunek Wybrzeże Gdańsk znalazło trzeciego juniora. Do tej formacji dołączył Denis Zieliński, który został wypożyczony z MRGARDEN GKM-u Grudziądz.

Podczas okresu transferowego Zdunek Wybrzeże Gdańsk podpisało kontrakty z dwoma juniorami - Karolem Żupińskim i Dominikiem Majchrzakiem. Teraz dołączył do nich Denis Zieliński, który od 2015 roku ścigał się na miniżużlu dla Stali Toruń. Licencję żużlową zdał w barwach MRGARDEN GKM-u.

W ubiegłym sezonie młody żużlowiec zbierał doświadczenie w imprezach młodzieżowych. W październiku Denis Zieliński ukończył 16 rok życia. - Chciałbym zdobywać jak najwięcej punktów, ale jak będzie okaże się już na początku sezonu i w jego trakcie. Ja wierzę w siebie i w to, że pokażę się dobrze i wywiążę się ze swojej roli jako juniora - powiedział zawodnik, który w 2019 roku zadebiutuje w lidze.

Teraz Zieliński będzie trenował pod okiem Mirosława Berlińskiego. - Znam go bardzo dobrze jeszcze z turniejów młodzieżowych. To ambitny chłopak, który chce się rozwijać. Takich ludzi potrzebujemy w zespole i ufam, że gdy tylko będzie ciężko i sumiennie pracował, będziemy mieli z niego sporo pociechy - ocenił trener.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej nie zamierza robić tego co Hancock. Kiedyś usłyszał pretensje od CrumpaKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Zdunek Wybrzeże postąpiło słusznie, stawiając na Denisa Zielińskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

    Pokaż więcej komentarzy (8)
    PRZEJDŹ NA WP.PL