Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Unia Tarnów - Włókniarz Artur Mroczka z lewej, Nicki Pedersen z prawej WP SportoweFakty / Paweł Wilczyński / Unia Tarnów - Włókniarz. Artur Mroczka z lewej, Nicki Pedersen z prawej.

Znamy terminarz sparingów Grupy Azoty Unii Tarnów

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Trzy mecze sparingowe zaplanowali przed rozpoczęciem sezonu Nice 1. Ligi Żużlowej działacze Grupy Azoty Unii Tarnów. Rywalami Jaskółek będą kluby z PGE Ekstraligi i 2. LŻ.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Jak co roku wiele zależy od pogody, ale w połowie marca formę żużlowców z Tarnowa ma sprawdzić beniaminek PGE Ekstraligi - Speed Car Motor Lublin. Mecze towarzyskie zaplanowano na 16 i 17 marca.

Podczas wiosennych sparingów rywalem Grupy Azoty Unii będą ponadto drugoligowe Wilki Krosno. Ten pojedynek zaplanowano na 23 marca w Tarnowie.

Grupa Azoty Unia Tarnów sezon ligowy zainauguruje w weekend 30-31 marca. Rywalem spadkowicza z PGE Ekstraligi będzie łotewski Lokomotiv Daugavpils.

W trakcie okresu transferowego w składzie Jaskółek doszło do wielu zmian. Do drużyny dołączyli Artur Czaja, Daniel Kaczmarek i Peter Ljung. Zespół poprowadzi natomiast były sędzia - Tomasz Proszowski.

ZOBACZ WIDEO Boniek z Gollobem kupili Polonię. Coś w tym jest

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL