WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Michał Golda / Na zdjęciu: żużlowcy ROW-u Rybnik

Znamy plany sparingowe ROW-u Rybnik. Na Śląsk przyjedzie drużyna ze Szwecji

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Poznaliśmy sparingowe plany ROW-u Rybnik. Drużyna Piotra Żyty po raz pierwszy sprawdzi się na torze z rywalami 16 marca. Co ciekawe, na Śląsk przyjedzie też ekipa ze Szwecji - Lejonen Gislaved.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Trener Piotr Żyto zadbał o to, aby prowadzony przez niego ROW Rybnik miał dość mocnych rywali w meczach sparingowych. "Rekiny" dwukrotnie mierzyć się będą z zespołami z PGE Ekstraligi - Get Well Toruń oraz Falubazem Zielona Góra.

Kalendarz przedsezonowych przygotowań rybnickich żużlowców uzupełnią OK Kolejarza Opole oraz Lejonen Gislaved. To właśnie od starcia z opolanami ROW rozpocznie przedsezonowe sparingi. Atrakcją dla kibiców powinna być też potyczka z ekipą ze Szwecji.

W tej chwili nie są jeszcze znane dokładne godziny rozpoczęcia spotkań. Wiadomo tylko, że kibice posiadający karnety będą mogli wejść na sparingi bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Plan sparingów ROW-u Rybnik:
16.03 Kolejarz Opole - ROW Rybnik
17.03 ROW Rybnik - Kolejarz Opole

22.03 Get Well Toruń - ROW Rybnik
23.03 ROW Rybnik - Get Well Toruń

24.03 ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra
26.03 ROW Rybnik - Lejonen Gislaved
27.03 Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik

ZOBACZ WIDEO Fogo Unia bez Jana Anderssona. Do maja problemu nie będzie. Zawodnicy cały czas szukająCzy ROW Rybnik awansuje do PGE Ekstraligi w sezonie 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL