Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stanisław Chomski udzielający rad Krzysztofowi Kasprzakowi WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Stanisław Chomski udzielający rad Krzysztofowi Kasprzakowi

Niepokojące informacje na temat Krzysztofa Kasprzaka. Stanisław Chomski zabrał głos

Jakub Czosnyka
Jakub Czosnyka
Krzysztof Kasprzak nie przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Zakopanego. Zawodnik przedstawił zwolnienie lekarskie, ale trener Marek Cieślak skarżył się, że nie ma z nim żadnego kontaktu.

Na zgrupowaniu reprezentacji w Zakopanem zabraknie nie tylko Krzysztofa Kasprzaka, ale także m.in. Patryka DudkaPiotra Pawlickiego czy Maksyma Drabika. Każdy jednak miał konkretne wytłumaczenie - jak nie choroba, to zabiegi, którym żużlowcy poddają się w czasie przerwie zimowej. Problem jest jednak z Kasprzakiem. Zawodnik Cash Broker Stal Gorzów przedstawił zwolnienie lekarskie, jednak trener Marek Cieślak narzekał, że żużlowiec nie zadzwonił do niego nawet z wyjaśnieniami.

- Krzysztof Kasprzak źle się czuje. Ma temperaturę, dlatego musiał przedstawić zwolnienie lekarskie - tłumaczy jego trener klubowy Stanisław Chomski. - Zresztą nie jest jedynym zawodnikiem, którego brakuje na zgrupowaniu. Nie robiłbym z tego żadnej sensacji. Widzimy, jaka jest pogoda na zewnątrz. Zawodnicy trenują, biegają, jeżdżą na crossie, na rowerach, dlatego nie trudno o złapanie infekcji. Tak się zdarza - dodaje.

Tak czy siak, dziwić może utrudniony kontakt z zawodnikiem. Jeden telefon i krótkie wyjaśnienie załatwiłoby sprawę. A tak w sieci już zaczęły pojawiać się plotki, że nie chodzi o żadną chorobę. - Ja nie mam problemu w kontaktach z Krzysztofem. Rozmawiałem z nim i mówiłem, że jeśli się źle czuje, to musi wysłać przynajmniej zwolnienie lekarskie. Nie będę go przecież za rękę prowadził - skwitował trener Chomski.

Zgrupowanie żużlowej reprezentacji rozpocznie się w niedzielę 3 lutego. Potrwa okrągły tydzień. Dodatkowo na piątek 8 lutego przewidziano media-day, podczas którego żużlowcy będą do dyspozycji dziennikarzy.

Zobacz także: Stal nie musi być słabsza. Play-off realny, ale może czegoś zabraknąć

ZOBACZ WIDEO Marcin Majewski: Tomek Gollob budzi się do życiaTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy dziwi cię zachowanie Krzysztofa Kasprzaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (43):

Wszystkie komentarze (43)

Komentarze (43)

×
    Wszystkie komentarze (43)
    PRZEJDŹ NA WP.PL