WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: zawodnik Wandy Kraków

Fani w Krakowie mogą spać spokojnie. Wanda pojedzie w lidze

Dawid Borek
Dawid Borek
Wanda Kraków jako jedyny klub w 2. Lidze Żużlowej nie wystartowała jeszcze ze sprzedażą karnetów na nowy sezon. Fanów w drugiej stolicy Polski możemy w tym miejscu uspokoić: krakowianie pojadą w lidze.

"Może ta Wanda wcale nie pojedzie w lidze?" - takie głosy pojawiły się ostatnio wśród krakowskich kibiców, którzy nadal nie mają możliwości zakupu karnetów na domowe mecze Speedway Wandy w sezonie 2019.

Zwątpieniu fanów w zasadzie nie ma się co dziwić, bo klub z Krakowa faktycznie jako jedyny spośród ekip z 2. Ligi Żużlowej nie ruszył jeszcze ze sprzedażą stałych wejściówek. Tymczasem w pozostałych ośrodkach drugoligowych fani nabywają pakiety od dobrych kilku tygodni (niektórzy ze sprzedażą karnetów wystartowali już w listopadzie).

Czytaj także: Nerwowo w Krakowie. Zawodnicy domagają się pieniędzy

Krakowskich kibiców uspokajamy: możecie spać spokojnie. - Do końca tego tygodnia planujemy uruchomić sprzedaż karnetów. Będzie ona odbywać się wyłącznie drogą internetową - słyszymy w Wandzie.

Nie ma tym samym zagrożenia, że krakowian w sezonie 2019 zabraknie na żużlowej mapie Polski. - Wanda dostała licencję i na pewno pojedzie w lidze - uspokaja przedstawiciel krakowskiego klubu.

Warto wspomnieć, że nadal trwa internetowa zbiórka pieniędzy na funkcjonowanie Wandy w sezonie 2019. Więcej o całej akcji pisaliśmy TUTAJ.

Czytaj także: Trudne życie Speedway Wandy. Żużel w Krakowie to sport drugiej kategorii

W nadchodzących rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej w krakowskich barwach pojadą m.in. Tero Aarnio, Adrian Gomólski, Dominik Kossakowski, Matej Kus, Wojciech Lisiecki i Hynek Stichauer. Trenerem drużyny będzie Stanisław Burza.

ZOBACZ WIDEO Majewski: Zawodnicy nie mogą się chować po meczuKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Wanda w sezonie 2019 awansuje do play-off 2. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL