WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Żużlowa Reprezentacja Polski przed finałem DPŚ w Lesznie w 2017 roku

GLS nadal sponsorem generalnym reprezentacji Polski

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Firma kurierska kontynuuje współpracę z Żużlową Reprezentacją Polski. GLS Poland już trzeci sezon z rzędu będzie sponsorem generalnym Biało-Czerwonych. Informację tę podano podczas zgrupowania kadry w Zakopanem.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
- Jesteśmy dumni, że wspieramy polską kadrę, czyli światową potęgę na żużlu. To dyscyplina sportu, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością, a występy i sukcesy zawodników przynoszą kibicom mnóstwo satysfakcji i radości - mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.

Firma współpracuje z reprezentacją Polski już trzeci rok z rzędu. - Powiem obrazowo: nasza współpraca z GLS Poland układa się tak dobrze jak jazda pary zgranych zawodników na torze. Dlatego cieszymy się, że będziemy ją kontynuować również w tym sezonie. GLS Poland efektywnie wspiera nas w różnego rodzaju wyzwaniach, w tym związanych z logistyką, przyczyniając się do sukcesów reprezentantów Polski i wspaniałej atmosfery przy okazji ich występów - mówi Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ.

Przeczytaj także: Samozaparcie i tytaniczna praca. Żużlowy Toruń na zawsze dumny z Wiesława Jagusia

W ramach współpracy logo GLS będzie obecne na strojach zawodników, na ich motocyklach, na bandach podczas meczów, jak również m.in. na zaproszeniach, biletach oraz programach zawodów. Firma jest również obecna w miasteczkach kibica, organizowanych przed występami żużlowej reprezentacji Polski.

Przeczytaj także: Panika we Włókniarzu. Bo związek zakazał używania sjenitu

W tym roku firma GLS będzie też obecna w cyklu Grand Prix, a także w ramach transmisji telewizyjnych z PGE Ekstraligi.

ZOBACZ WIDEO Ofiara: Motor może rywalizować z GKM-em o utrzymanie

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL