Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Get Well Igor Kopeć-Sobczyński WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Get Well. Igor Kopeć-Sobczyński.

Znamy sparingowe plany Get Well Toruń. Rywalami wyłącznie pierwszoligowcy

Dawid Borek
Dawid Borek
Przed tegorocznymi rozgrywkami PGE Ekstraligi żużlowcy Get Well Toruń sprawdzą swoją dyspozycję na tle trzech rywali. Drużyna Jacka Frątczaka w meczach kontrolnych zmierzy się wyłącznie z pierwszoligowcami.

Arged Malesa TŻ Ostrovia, ROW Rybnik, Orzeł Łódź - z tymi zespołami z Nice 1.LŻ przed rozpoczęciem nowego sezonu w PGE Ekstralidze zmierzy się Get Well Toruń. W zasadzie taki układ dziwić nikogo nie może i jest jak najbardziej zrozumiały: Jacek Frątczak i spółka nie chcą po prostu wpuszczać ekstraligowców na Motoarenę, bo to mogłoby odbić się czkawką w sezonie.

Pierwszy ze sparingów zaplanowano na trzeci weekend marca. Cały plan meczów kontrolnych toruńskiej drużyny prezentuje się następująco:
16-17 marca: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.,
22-23 marca: ROW Rybnik,
29-30 marca: Orzeł Łódź (termin może ulec zmianie).

Zobacz także: Termiński nie zna się na żużlu, ale jego odejście mogłoby zaszkodzić Get Well. Za Karkosikiem płaczą

Get Well zainauguruje nowy sezon PGE Ekstraligi 5 kwietnia. Tego dnia zespół Jacka Frątczaka uda się do Zielonej Góry na wyjazdowe spotkanie z miejscowym Falubazem. Pierwszy mecz u siebie torunianie pojadą natomiast 14 kwietnia, gdy podejmą Fogo Unię Leszno (TUTAJ zobaczysz pełny terminarz rozgrywek).

Jeśli chodzi natomiast o skład, w barwach Aniołów w 2019 roku pojadą m.in. Jason Doyle, Chris Holder, Jack Holder, Rune Holta, Niels Kristian Iversen, Norbert Kościuch i Igor Kopeć-Sobczyński.

ZOBACZ WIDEO Ciekawe słowa Dudka o Pedersenie. Jeździli razem w parze i wygrywali 5:1TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy sparingi wyłącznie z pierwszoligowcami to słuszna koncepcja Get Well?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL