WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Mielnik / Na zdjęciu: Stadion Speed Car Motoru Lublin podczas meczu z ROW-em Rybnik.

Zarządca stadionu w Lublinie zapewnia, że remont obiektu skończy się przed startem rozgrywek

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Na stadionie miejskim w Lublinie ruszył remont, który pozwoli Speed Car Motorowi występować w PGE Ekstralidze. Zarządca obiektu zapewnia, że prace zostaną ukończone przed startem ligi.

Równo z końcem marca mają zakończyć się prace remontowe na Stadionie MOSiR Bystrzyca w Lublinie. Bez nich Speed Car Motor nie będzie mógł wystartować w rozgrywkach najlepszej żużlowej ligi świata - PGE Ekstraligi. Pracy jest sporo, część niezbędnych napraw została już rozpoczęta, a niektóre jeszcze czekają na start. 

Zobacz także: 10 Years Challenge: Motor Lublin jak feniks z popiołów. Kibice powinni dziękować Kępie

Obecnie na stadionie trwa remont odwodnienia toru żużlowego, prace brukarskie, rozbiórkowe oraz montaż nowego ogrodzenia. - Rozstrzygnięte są też przetargi na dostosowanie maszyny startowej i dostawę mobilnej trybuny. Także te prace będą w najbliższym czasie realizowane - mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim".

Zobacz także: Grzegorz Zengota: Wiadomość o Łagucie tchnęła w drużynę wiarę. Czekamy na niego (wywiad)

Na obecną chwilę nie jest jeszcze znany wykonawca remontu trybun oraz dostawienia krzesełek. Zarządcy spółki dopiero zadecydują czy ogłoszony będzie kolejny przetarg czy zlecą renowację tych elementów z "wolnej ręki". Jednocześnie Miłosz Bednarczyk zapewnia, że wszystkie sprawy remontowe zostaną dokończone do startu ligi.

Przypomnijmy, że Motor Lublin zainauguruje tegoroczny sezon PGE Ekstraligi 7 kwietnia meczem z MRGARDEN GKM-em Grudziądz.

ZOBACZ WIDEO Ciekawe słowa Dudka o Pedersenie. Jeździli razem w parze i wygrywali 5:1Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy zarządcy stadionu w Lublinie zdążą z remontem do startu sezonu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

    Pokaż więcej komentarzy (7)
    PRZEJDŹ NA WP.PL