Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Unia Tarnów - Falubaz Pierwszy Patryk Rolnicki WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Unia Tarnów - Falubaz. Pierwszy Patryk Rolnicki.

Patryk Rolnicki w drugiej lidze? GKM słyszał o zainteresowaniu, ale oferty nadal nie dostał

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
MRGARDEN GKM wypożyczył już dwóch juniorów, a kluby z niższych lig chcą kolejnych. Grudziądzanie czekają w tej chwili na oficjalne oferty. Na razie docierają do nich tylko sygnały o zainteresowaniu Patrykiem Rolnickim i Damianem Lotarskim.

Po sprowadzeniu Patryka Rolnickiego z Unii Tarnów i Marcina Turowskiego ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk w juniorskiej kadrze MRGARDEN GKM-u zrobiło się ciasno. Od razu stało się jasne, że nie wszyscy zawodnicy będą mieć okazje do regularnych startów w lidze. To spowodowało transfery z klubu. Najpierw wypożyczony został Dawid Wawrzyniak, a później Denis Zieliński. Pierwszy trafił do Łodzi, a drugi do Gdańska.

Kadra została uszczuplona, ale kolejne ruchy nie są wykluczone. Juniorzy GKM-u cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednym z nich jest niedawno pozyskany Patryk Rolnicki. Z naszych informacji wynika, że wychowanka Unii Tarnów w swoich szeregach chętnie widziałaby Wilki Krosno. W tym przypadku nie ma jednak mowy o wypożyczeniu, bo Rolnicki ma być liderem formacji młodzieżowej w PGE Ekstralidze. W grę wchodzą starty na zasadach gościa w drugiej lidze. Na takie rozwiązanie pozwala regulamin.

Zobacz także: GKM nie boi się Motoru z Łagutą

Trudno jednak powiedzieć, czy coś się wydarzy. Jak udało nam się ustalić, działacze GKM-u nie otrzymali do tej pory oficjalnej oferty od Wilków. Słyszeli jedynie o zainteresowaniu i rozmowach z samym Rolnickim. To oznacza, że do transferu jest daleka droga. GKM jest jednak otwarty na rozmowy. Jeśli pojawi się odpowiednia propozycja, to być może klub nie będzie robić problemów żużlowcowi i pozwoli mu na dodatkowe starty.

Zobacz także: GKM Grudziądz przeszedł piekło, nim trafił do Ekstraligi

Wszystko jest możliwe również w przypadku Damiana Lotarskiego. Wychowankiem GKM-u interesują się kluby drugoligowe. Niektóre z nich mają cały czas luki w formacji młodzieżowej.

ZOBACZ WIDEO Piątek jak maszyna! Kolejny gol Polaka w barwach Milanu! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy GKM powinien pozwolić Rolnickiemu na starty w drugiej lidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL