Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Zmarzlik przed Taiem WoffindenemWP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik przed Taiem Woffindenem

Gwiazdy pojawią się w Wittstocku. Na początku kwietnia turniej z udziałem Dudka i Zmarzlika

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Zawodnicy ze światowej czołówki przyjadą na początku kwietnia do niemieckiego Wittstocka. Organizatorom turnieju "Der Hammer" udało się już namówić do startu m.in. Patryka Dudka i Bartosza Zmarzlika.

W ostatnich dniach Wittstock jest bardzo popularny wśród żużlowców. Na torze w tej miejscowości swoje pierwsze treningi w tym sezonie odbyli m.in.Niels Kristian Iversen, Martin Vaculik, Adrian Cyfer, Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik. Od niedzieli mają tam ćwiczyć zawodnicy Falubazu Zielona Góra.

Przyjazd gwiazd wykorzystują działacze miejscowych Wilków. Na 6 kwietnia zaplanowany jest bowiem turniej "Der Hammer", który ma zgromadzić na starcie żużlowców ze światowej czołówki. Swój kwietniowy przyjazd do Niemiec potwierdzili już m.in. Zmarzlik oraz Dudek. 

Jest już pewne, że rywalami dwójki polskich uczestników cyklu Grand Prix będą m.in. Nicki Pedersen, Martin Vaculik i Matej Zagar. Gospodarzy reprezentować mają Erik Riss i Kai Huckenbeck.

Przypomnijmy, że rozgrywki PGE Ekstraligi ruszą dzień wcześniej, bo 5 kwietnia. Na inaugurację kibice będą mogli się emocjonować meczami Falubazu Zielona Góra (Dudek, Vaculik, Pedersen) z Get Well Toruń i forBet Włókniarza Częstochowa (Zagar) z Cash Broker Stalą Gorzów (Zmarzlik).

ZOBACZ WIDEO Ciekawe słowa Dudka o Pedersenie. Jeździli razem w parze i wygrywali 5:1

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL