WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: feta Motoru po awansie do PGE Ekstraligi. Jakub Kępa stoi za pucharem.

Motor nie ściągnie dodatkowego Polaka. "Na rynku nie ma już zawodnika, który zdążyłby się przygotować do sezonu"

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Po kontuzji Grzegorza Zengoty Speed Car Motor Lublin pozostał z dwoma Polakami w składzie. Prezes klubu Jakub Kępa mówi, że nie zakontraktuje nowego zawodnika, ponieważ na rynku nie ma już nikogo, kto zdążyłby się przygotować do sezonu.

Nowy zawodnik lubelskiego klubu - Grzegorz Zengota stawiany był w roli krajowego lidera. Po kontuzji, którą odniósł w Hiszpanii, Speed Car Motor Lublin pozostaje z dwoma krajowymi zawodnikami w składzie. Są to Paweł Miesiąc oraz Dawid Lampart, którzy przez wielu kibiców są spisywani na straty w PGE Ekstralidze

Zobacz także: Zengota już po pierwszym zabiegu. Będzie jeszcze jeden

Mimo kontuzji Zengoty w Motorze nie zobaczymy nowego Polaka. Prezes klubu Jakub Kępa uważa, że na rynku nie ma już zawodnika, który zdążyłby się przygotować do sezonu. 

Zobacz także: Motocross zbiera żniwo. Po Gollobie, Janowskim i Pawlickim przyszła kolej na Zengotę

- Mamy siedmiu zawodników i będziemy jechać tym, co mamy. Potrzeba trochę wiary w tych ludzi. Na rynku nie ma już Polaka, który by się zdążył przygotować, również sprzętowo, do tego sezonu - mówi Jakub Kępa w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim". 

Przypomnijmy, że Speed Car Motor Lublin zainauguruje sezon w PGE Ekstralidze 7 kwietnia meczem z MRGARDEN GKM-em Grudziądz.

ZOBACZ WIDEO Ważna rola ojców w żużlowych teamach. Zmarzlik i Janowski zdradzają szczegółyKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Miesiąc i Lampart poradzą sobie w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (21):

    Pokaż więcej komentarzy (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL