Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Victor Palovaara

Szwedzki żużlowiec wykiwany przez brytyjski klub. Zwolnienie wysłano mu SMS-em!

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Bardzo brzydko potraktowany został Victor Palovaara. Szwedzki żużlowiec był gotowy do startów na Wyspach Brytyjskich, gdy otrzymał SMS-a ze... zwolnieniem! Zawodnik sprawą podzielił się na Facebooku, nie ukrywając przy tym rozczarowania.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

"W sobotę dostałem SMS-a, że zostałem zwolniony przez klub z Newcastle - przed rozpoczęciem sezonu. Za dwa dni miałem wysyłać tam wszystkie moje motocykle oraz niezbędny sprzęt. Zainwestowałem dużo pieniędzy, by móc przystąpić do nadchodzących rozgrywek" - napisał na swoim fanpage'u Victor Palovaara.

Rozgoryczenie szwedzkiego żużlowca jest w pełni zrozumiałe. Tym bardziej, że układając swój terminarz na sezon 2019 miał na uwadze starty w Anglii.

Czytaj także: Żużlowcy Startu pomogli domowi dziecka. Juniorzy liderami czerwono-czarnych

"Zaplanowałem harmonogram jazdy, biorąc pod uwagę wszystkie moje zespoły, a następnie trzy tygodnie przed startem sezonu otrzymałem wiadomość, że nie będę jeździł w Anglii. Jestem bardzo rozczarowany tym, jak postąpił klub z Newcastle. To nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem!" - dodał Palovaara.

Jeżeli przedstawiciele Newcastle Diamonds chcieli zrezygnować z usług Szweda, to z pewnością mogli to zrobić w lepszy sposób. Takich spraw nie powinno się załatwiać drogą SMS-ową. 

Na koniec dodajmy, że drużyna z Newcastle w tym sezonie pojedzie w Championship. W składzie tej ekipy znaleźli się tacy zawodnicy, jak chociażby Max Clegg, Lasse Bjerre, Nike Lunna czy Thomas Joergensen.

Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO Ofiara: Motor może rywalizować z GKM-em o utrzymanie

Czy zgadzasz się z tym, że klub z Newcastle postąpił źle, zwalniając Palovaarę SMS-em?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL