Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maksym Drabik w finale IMŚJWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Maksym Drabik w finale IMŚJ

Niedziela na torze. Drabik skorzystał z gościny Pavliców. Kolejny trening Smolinskiego

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Jeżeli chodzi o pozimowe treningi, to za dużo w niedzielę się nie działo. Ważnym wydarzeniem były jazdy Maksyma Drabika w chorwackim Gorican. Dla juniora Betard Sparty Wrocław był to pierwszy kontakt z motocyklem po przerwie.

Maksym Drabik poszedł w ślady Martina Vaculika i podobnie jak Słowak zdecydował się skorzystać z gościny rodziny Pavliców, odbywając trening w chorwackim Gorican. Pogoda sprzyjała, stan toru też był dobry, więc młodzieżowiec wrocławskiej drużyny mógł być zadowolony z tego treningu.

Czytaj także: Zobacz relację wideo z gali 5-lecia Nice 1. Ligi Żużlowej (wideo)

- Słońce, warunki, klimat. Dziękuję za możliwość pokręcenia kilku kółek - napisał Drabik na swoim fanpage'u, dzieląc się przy okazji kilkoma migawkami z niedzielnych jazd.

W węgierskim Vasad ponownie trenował natomiast Martin Smolinski. Niemiec pierwsze jazdy na nowym torze w tej miejscowości zaliczył już w sobotę. Poniżej znajdziecie wideo z jego pierwszego pozimowego treningu.

Jeżeli jesteśmy już przy weekendzie, to warto zauważyć, że na tor po zimowej przerwie wyjechał już także Peter Kildemand. Duńczyk swoje rumaki wystawił z garażu w sobotę.


Wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym tygodniu pogoda w Polsce będzie sprzyjająca. Liczymy zatem na to, że żużlowcy zaczną jeździć na torach w naszym kraju. Chociażby na poniedziałek zaplanowano trening na toruńskiej Motoarenie.

Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO Tomasz Gollob o jeździe na wózku: "To jest dla mnie jak motorek, niczego nie ujmuje"

Czy Peter Kildemand będzie mocnym ogniwem Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL