Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Igor Kopeć-Sobczyński na prowadzeniuWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Igor Kopeć-Sobczyński na prowadzeniu

Zawodnicy Get Well znów jednymi z pierwszych. W Toruniu wyjechali na tor (wideo)

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Tradycją jest już, że po zimowej przerwie tor na toruńskiej Motoarenie szybko udaje się doprowadzić do stanu pozwalającego na pierwsze treningi. Co prawda w tym roku torunianie nie byli pierwsi, ale i tak wcześnie odnotowali premierowe kółka.

Przypomnijmy, że pierwszy trening po zimie w Polsce odbył się w Rybniku. Trenowano też na prywatnym obiekcie w Lginiu. Na toruński owal zawodnicy wyjechali w poniedziałek. Pozimowe jazdy zaliczyli Daniel Kaczmarek, Igor Kopeć-Sobczyński, Maksymilian Bogdanowicz, Kamil Kiełbasa, Marcin Kościelski oraz Norbert Kościuch. Pierwsze kółka kręcili też toruńscy szkółkowicze.

Czytaj także: Niedziela na torze. Drabik skorzystał z gościny Pavliców. Kolejny trening Smolinskiego

Trening na Motoarenie, który rozpoczął się o godzinie 12:00, przyciągnął na trybuny sporą grupę kibiców. Było widać, że są oni spragnieni charakterystycznego zapachu oraz dźwięku motocykli. Miłośnicy speedwaya żywo dyskutowali na temat szans Get Well Toruń w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Oczywiście tradycyjnie nie zabrakło wspólnego rozszyfrowywania nazwisk uczestników pozimowych zajęć.

Poniedziałkowe jazdy w Grodzie Kopernika oznaczają, że sezon zbliża się coraz większymi krokami. Podobnie sytuacja wygląda z treningami w innych polskich ośrodkach. Chociażby we wtorek trenować mają na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Wideo z poniedziałkowego treningu w Toruniu:

Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO Majewski: Tomek Gollob budzi się do życia

Czy Get Well Toruń awansuje do play-offów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL