Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stadion Śląski w Chorzowie Materiały prasowe / One Sport / Na zdjęciu: Stadion Śląski w Chorzowie

Ruszyła przedsprzedaż biletów na SEC w Chorzowie. Bilety dostępne TYLKO na WP SportoweFakty!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W sobotę 28 września 2019 roku, na tym obiekcie poznamy Indywidualnego Mistrza Europy. W piątek, tylko dla czytelników WP SportoweFakty, rusza przedsprzedaż biletów na te zawody!

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

Organizatorzy tak jak przed rokiem przygotowali dla wszystkich fanów speedwaya nie lada gratkę. Możliwość obejrzenia najlepszych żużlowców Europy na legendarnym stadionie już za 19 zł!

Dla czytelników WP SportoweFakty przygotowaliśmy przedsprzedaż, która trwa od piątku 8 marca do niedzieli 10 marca włącznie. Przed startem sprzedaży otwartej, czytelnicy naszego portalu mogą zakupić bilet na finał SEC i zagwarantować sobie miejsce na zawodach na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

-->> KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ NA STRONĘ SPRZEDAŻOWĄ!

"Śląski" to bardzo ważne miejsce dla historii polskiego żużla. To właśnie tu w 1973 roku, Jerzy Szczakiel zdobył pierwszy dla Polski złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata. Obiekt w Chorzowie był także szczęśliwy dla Zenona Plecha, który w tym samym roku zdobył brązowy, a w 1979 roku srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.

Po kilkunastu latach przerwy, żużel wrócił na ten obiekt w zeszłym roku. Najpierw 1 września reprezentacja Polski pokonała w meczu towarzyskim Resztę Świata 46:44, następnie Leon Madsen 15 września w wielkim stylu przypieczętował zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrza Europy.

-->> KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ NA STRONĘ SPRZEDAŻOWĄ!

Pewni udziału w tegorocznym cyklu SEC są Leon Madsen, Jarosław Hampel, Robert Lambert, Antonio Lindbaeck i Mikkel Michelsen. Pozostałych uczestników wyłonią eliminacje oraz stałe "dzikie karty". Decydujący finał SEC w Chorzowie poprzedzą finały w Güstrow (13 lipca), Toruniu (27 lipca) i Vojens (10 sierpnia).

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!

Czy zamierzasz obejrzeć finał SEC w Chorzowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL