WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Speed Car Motor Lublin / Na zdjęciu: Stadion Motoru Lublin.

Motor Lublin zaplanował pierwsze treningi przed startem PGE Ekstraligi

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Przed Speed Car Motorem debiutancki sezon w PGE Ekstralidze. Na lubelskim stadionie ku końcowi zmierza remont odwodnienia liniowego toru. Właściciele klubu zaplanowali już pierwsze treningi.

Od początku lutego na lubelskim stadionie trwa remont. Jedną z prac była wymiana odwodnienia liniowego dookoła owalu. Początkowo zakończenie tego etapu zaplanowane było na koniec marca, jednak wykonawca wyrobił się przed czasem i tor przy al. Zygmuntowskich 5 jest gotowy do jazdy. 

Zobacz także: Niesamowity skok w Karierze Lamparta, który poleca ściganie na PGE Narodowym

Właściciele Speed Car Motoru Lublin wyjechali już ciężkim sprzętem na tor, aby nowa nawierzchnia została ubita oraz uprzątnęli teren na płycie stadionu. 

Zobacz także: Żużlowe szaleństwo w Lublinie. Motor przebił Stal, bo zapełnił połowę stadionu karnetowiczami 

Od kilku dni w Lublinie panuje iście wiosenna pogoda. W związku z tym oraz przedwczesnym zakończeniem prac, właściciele Motoru Lublin zaplanowali już pierwsze jazdy. Żużlowcy beniaminka PGE Ekstraligi wyjadą na domowy tor pod koniec przyszłego tygodnia. 

Przypomnijmy, że Speed Car Motor Lublin zainauguruje tegoroczny sezon 7 kwietnia na własnym torze z MRGARDEN GKM-em Grudziądz.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej i Dudek mówią o gigantycznych kosztach zawodnikówKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy domowy tor będzie atutem Speed Car Motoru Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL