Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Alan SzczotkaWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Alan Szczotka

Alan Szczotka poślizgnął się na schodach. Kolejna kontuzja przed sezonem

Dawid Borek
Dawid Borek
Grono pechowców, którzy doznali kontuzji jeszcze przed startem sezonu, powiększyło się o kolejnego zawodnika. Został nim Alan Szczotka, młodzieżowiec Cash Broker Stali Gorzów.

"Zawodnik poślizgnął się na schodach. Jego lewa noga jest kontuzjowana, a podejrzewa się uszkodzenie łąkotki. Oczekujemy na szczegółowe wyniki badań. Więcej informacji podamy wkrótce" - przekazali gorzowianie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Alan Szczotka to kolejny żużlowiec, który doznał kontuzji jeszcze przed rozpoczęciem nowych rozgrywek. 1 marca urazu nogi w trakcie jazdy na motocrossie nabawił sięGrzegorz Zengota, zawodnik Speed Car Motoru Lublin.

Szczotka w tegorocznym sezonie będzie jednym z podstawowych młodzieżowców w Cash Broker Stali Gorzów. O miejsce w składzie będzie walczył z Mateuszem Bartkowiakiem, bo wydaje się, że "pewniakiem" do meczowego składu jest Rafał Karczmarz.

Przypomnijmy, że gorzowianie zainaugurują nowe rozgrywki PGE Ekstraligi 5 kwietnia, wyjazdowym meczem z forBET Włókniarzem Częstochowa (TUTAJ zobaczysz cały terminarz).

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!

na Facebooku.

Komentarze (24):

Wszystkie komentarze (24)

Komentarze (24)

×
    Wszystkie komentarze (24)
    PRZEJDŹ NA WP.PL