WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / SGP. Chris Holder, za nim Emil Sajfutdinow

Poniedziałek na torze. Stranieri Get Well trenowali w Toruniu. Pogoda zaczyna płatać figle

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Poniedziałek nie obfitował w treningi. Znów na pierwszy plan próbuje wysunąć się pogoda. Aura w najbliższych dniach ma być mocno kapryśna, co krzyżuje szyki zespołom. Motoarena tradycyjnie pozwala trenować ekipie Get Well Toruń.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

W poniedziałek ponownie wyjechali na toruński tor. W Grodzie Kopernika zameldowali się obcokrajowcy, m.in. Niels Kristian Iversen czy Chris i Jack Holderowie. Trenował też polski zaciąg. Szybko pozimowe jazdy zakończył Rune Holta. Norweg z polskim paszportem już na początku zajęć zanotował nieprzyjemny upadek. Na szczęście nie doznał żadnych złamań.

Czytaj także: Pierwszy trening Startu Gniezno zagrożony. Klub wdraża plan B

Krótkie wideo z treningu na Motoarenie.

Pogoda krzyżuje szyki żużlowcom Car Gwarant Startu Gniezno. Na razie nie mogą wyjechać na swój tor, więc udadzą się do chorwackiego Gorican, z czego cieszy się Jurica Pavlic

Z niecierpliwością na podbój Chorwacji czeka Damian Stalkowski.

A tak w poniedziałek wyglądał gnieźnieński tor.

Na tor chcieli wyjechać też w Poznaniu, który jest oddalony od Gniezna o około 60 kilometrów. Tam też pogoda może nie dopisywać. Póki co powiew dobrej pogody przekazał Francuz David Bellego.

Na Instagramie Maksym Drabik pochwalił się pozimowym wheelie. Póki co do pustych trybun.

Poniedziałek poza torem spędził Patryk Dudek. Okoliczności były bardzo miłe. Zielonogórzanin dostanie z miejskiej kasy 139 tysięcy złotych.

W marcu jak w garncu. Pogoda zaczęła się psuć, co może skomplikować plany kilku klubów. Póki co pozimowych treningów nie zaliczyli jeszcze w takich ośrodkach jak m.in. Gorzów Wielkopolski (gdzie też chcieli jeździć w tym tygodniu), Częstochowie czy Lublinie. Motor szykuje się na trening u siebie w okolicach końca tego tygodnia. Oczywiście jeśli dopisze pogoda.

W dalszym ciągu motocykle nie zawarczały też w Daugavpils czy wspominanym Gnieźnie. Na pozimowe jazdy na domowych owalach czeka też kilku drugoligowców. Zobaczymy, na ile łaskawa okaże się pogoda i czy zespoły zdążą należycie przygotować się do startu rozgrywek.

Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!Czy Get Well Toruń awansuje do play-offów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL