Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Leon Madsen w kasku niebieskimWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Leon Madsen w kasku niebieskim

Wystartowała sprzedaż biletów na SEC w Chorzowie

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
To będzie nie lada gratka dla wszystkich sympatyków speedwaya. Żużel ponownie wraca na Stadion Śląski, a od poniedziałku można nabywać wejściówki na to wydarzenie. 28 września, godzina 18:00, to dokładna data finałowej rundy IME w Chorzowie.

Organizatorzy przygotowali dla fanów speedwaya atrakcyjne ceny biletów. Rywalizację najlepszych żużlowców Europy na legendarnym Stadionie Śląskim będzie można obejrzeć już za 19 zł.

- Mam plany na ten sezon, jednak nie wszystkie chciałbym ujawnić. Jednym z tych, które mogę przedstawić już teraz jest fakt, że wystartuję w eliminacjach do SEC - mówi Grigorij Łaguta.

Tytułu Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu broni Leon Madsen, który przed rokiem, w "Kotle Czarownic", zdeklasował rywali. Kto w tym roku będzie najjaśniejszą gwiazdą finałowego turnieju SEC?

Przeczytaj także: Jacek Gajewski: Wprowadzimy odpowiednie zmiany

Zawody na Stadionie Śląskim w 2018 roku zostały pozytywnie ocenione przez działaczy, zawodników oraz osobistości ze środowiska sportowego, o czym świadczy nominacja do Nagród Biznesu Sportowego za 2018 rok.

- Awans Tuaron Speedway Euro Championship do finałowej trójki Wydarzeń Sportowych ubiegających się o Nagrodę Biznesu Sportowego za rok 2018 to ogromne wyróżnienie, czego serdecznie gratuluję i cieszę się tym bardziej, że impreza gościła na Stadionie Śląskim - powiedział Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

W sezonie 2019, finałowa runda Speedway Euro Championship ponownie zagości na Stadionie Śląskim. Tym razem turniej odbędzie  się 28 września o godzinie 18:00. Bilety na to wydarzenie dostępne są już od 19 zł za pośrednictwem serwisu ebilet.pl, a także na zuzelnaslaskim.pl i speedwayeuro.com.

Przeczytaj także: Kocha wyzwania, dlatego została SEC Girl. Poznajcie Patrycję

Dla kibiców, którzy pojawią się na finale cyklu Speedway Euro Championship w Chorzowie, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które ogłaszane będą w najbliższych tygodniach.

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL