WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / startgniezno.com / Na zdjęciu: Kevlar Kevina Fajfera

Wyjątkowy kevlar Kevina Fajfera. Niesamowite wsparcie najbliższych (zdjęcia)

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Indywidualny kevlar Kevina Fajfera na ten sezon jest wyjątkowy. Najbliżsi podarowali mu kombinezon, który skrywa w sobie wiele ciepłych słów. Sentencje przedstawicieli rodziny mają napędzać juniora Car Gwarant Startu Gniezno do skutecznej walki.

- Kevlar otrzymałem we wtorek, była to dla mnie niespodzianka. Każdy z rodziny napisał jakiś cytat, który ma mnie motywować - wytłumaczył nam Kevin Fajfer.

Czytaj także: Lokomotiv zawarł porozumienie z GKSŻ. Bramy PGE Ekstraligi wciąż zamknięte

Przód kevlaru jest okraszony napisem "W rodzinie siła". Z tyłu natomiast widnieją takie sentencje jak (pisownia oryginalna): "Rób to, co kochasz. Nieważne, jak dobrze to robisz. Ważne, ile radości Ci to sprawia", "Serce rośnie, gdy widzę w jakim stylu motor Ciebie niesie", "Jedź do przodu nie oglądaj się za tym co z tyłu", "Dla nas każdy twój bieg jest wygrany".

Przeczytać możemy również takie napisy: "Coco jumbo i do przodu", "Dla mnie zawsze jesteś numerem 1", "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska", "Zawsze może być lepiej to już tylko zależy od CIEBIE", "Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać".

Tak prezentuje się nowy kevlar Kevina Fajfera:

Wiele razy można było usłyszeć, że w klanie Fajferów jest siła. Teraz rodzina postanowiła tę siłę przelać na kevlar. Bez wątpienia to ciekawa forma wsparcia tego młodego żużlowca. Przypomnijmy, że w tym sezonie Kevin Fajfer kończy wiek juniora. Będzie on więc dla niego ostatnim dzwonkiem, by zabłysnąć w młodzieżowym speedwayu.

Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO SEC Girls w 2018 roku

Czy Kevin Fajfer będzie mocnym ogniwem formacji juniorskiej Car Gwarant Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL