WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Artur Mroczka na prowadzeniu

W niedzielę bez żużla w Tarnowie. Sparing Unia - Motor przełożony

Dawid Borek
Dawid Borek
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz kontrolny między Unią Tarnów a Speed Car Motorem Lublin. Zawody przełożono na inny termin.

Nie 17 marca, a cztery dni później zostanie rozegrany sparing między Unią Tarnów a Speed Car Motorem Lublin. Treningowe ściganie zostało przeniesione na 21 marca, a jego początek zaplanowano na godzinę 16:00.

"Kierownictwo obu drużyn zdecydowało, że trening punktowany rozegrany zostanie po odbyciu kilku sesji treningowych, aby nie narażać żużlowców na niepotrzebne urazy" - informują tarnowianie za pośrednictwem strony internetowej.

Zobacz także: Mateusz Cierniak jak Łaguta, przerwa nie zrobiła na nim wrażenia. Zawodnik Unii Tarnów zadziwił obserwatorów

Decyzji o zmianie terminu sparingu w Tarnowie nie ma się co dziwić. Unia w tym roku nie pojawiła się jeszcze na swoim torze - pierwszy trening być może odbędzie się dopiero pod koniec tego tygodnia.

Zobacz także: Unia Tarnów wybrała nowego kapitana. Młody Cierniak jest wpatrzony w niego jak w obrazek

Przypomnijmy, że Unia Tarnów zainauguruje nowy sezon Nice 1.LŻ 31 marca, domowym meczem z Lokomotivem Daugavpils, zaś Speed Car Motor Lublin na "dzień dobry" podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz (7 kwietnia).

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Unia Tarnów w sezonie 2019 pojedzie w play-off Nice 1.LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL