WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Scott Nicholls

Scott Nicholls w miejsce Jacoba Thorssella. "Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia"

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Scott Nicholls zastąpił kontuzjowanego Jacoba Thorssella w składzie Wolverhampton Wolves. - Nie są to okoliczności w jakich chciałbym dołączać do zespołu, życzę Jacobowi szybkiego powrotu do zdrowia - komentuje Brytyjczyk.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Działacze Wolverhampton Wolves bardzo szybko podjęli decyzję o zmianach w składzie, po tym jak w środę Jacob Thorssell złamał rękę podczas jazdy na rowerze. Klub z Monmore Green poinformował bowiem o zakontraktowaniu Scotta Nichollsa.

- Jestem zachwycony tym, że dołączam do ekipy "Wilków". Nie są to okoliczności w jakich chciałbym dołączać do zespołu, chcę życzyć Jacobowi szybkiego powrotu do zdrowia - przekazał Nicholls.

Czytaj także: Brak jazdy na Wyspach ma pomóc Iversenowi

40-latek to jeden z bardziej doświadczonych i utytułowanych żużlowców na Wyspach Brytyjskich, ale nie posiadał do tej pory klubu w Premiership i mogło się wydawać, że sezon 2019 spędzi jedynie jeżdżąc w niższej Championship.

- Mimo pechu Jacoba, jestem zadowolony z tego, że znalazłem się w Wolverhampton i nie mogę się już doczekać występów w barwach tej ekipy - dodał Nicholls.

Czytaj także: Woryna chce zapełnienia trybun i lepszego show w Chorzowie

Nicholls jazdę w nowym klubie będzie łączyć z rywalizacją w barwach Leicester Lions w niższej klasie rozgrywkowej.

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!Czy Scott Nicholls będzie jednym z filarów Wolverhampton Wolves?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL