Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Dimitri Berge przed startem

Dimitri Berge i jego ambitne plany. "Zależy mi na dobrych występach w Polsce"

Michał Czajka
Michał Czajka
Dimitri Berge rozpoczął już starty w sezonie 2019. Francuz z dobrej strony pokazuje się w rodzimej lidze. Jak mówi, wyznaczył sobie ambitne cele na ten rok.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Dimitri Berge ma już na swoim koncie kilka udanych startów w lidze francuskiej. Wygląda na to, że zawodnik jest w całkiem niezłej dyspozycji po zimowej przerwie. - Cieszę się, że już jestem w rytmie startowym - mówi zawodnik. - Gdy ruszą pozostałe ligi europejskie, będę już miał kilka zawodów za sobą i na pewno dzięki temu pewniej będę się czuł na torze - dodaje. 

Francuz zdradza, że ma spore oczekiwania jeśli chodzi o nadchodzący sezon. - Mam swoje cele - są dosyć ambitne, ale póki co nie chcę głośno o nich mówić - przyznaje. - Można powiedzieć, że trochę się u mnie zmieniło, bo mam nowego tunera, którego silniki testowałem właśnie podczas tych pierwszych zawodów. Muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolony i wiele sobie po nich obiecuje. Jestem ciekaw, jak będą się sprawowały w sezonie - opowiada. 

Zobacz także: Znakomity Dimitri Berge. Drugie zwycięstwo Marmande

W lidze polskiej Berge spędzi kolejny sezon w ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz. - Bardzo zależy mi na dobrych występach w lidze polskiej - przyznaje. - Chcę przed sezonem przyjechać do Bydgoszczy, by odpowiednio dopasować swoje silniki.

ZOBACZ WIDEO Majewski: Zawodnicy nie mogą się chować po meczu

Czy uważasz, że rok 2019 będzie przełomowy dla Dimitri Berge?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL