Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Marcel Studziński

Nie ma konfliktu na linii Get Well Toruń - Ostrovia Ostrów. Oba kluby mają wspólne plany

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Działacze Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów i Get Well Toruń pozostają w dobrych relacjach, mimo odwołania niedzielnego sparingu. Możliwe, że obie drużyny zmierzą się w innym terminie.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

W niedzielę nie dojdzie do skutku sparing pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią a Get Well Toruń. Sternicy "Aniołów" zdecydowali się odwołać próbne jazdy najprawdopodobniej ze względu na kontuzję Rune Holty. Nie oznacza to jednak, że obie strony się poróżniły.

Działacze klubów z Ostrowa i Torunia pozostają w dobrych relacjach, czego najlepszym dowodem jest zgoda Get Wellu na wspólne treningi na toruńskiej Motoarenie. Jeszcze w piątek żużlowcy Ostrovii odbędą jazdy w Toruniu, aby przetrzeć się przed poważniejszym ściganiem. Zaś w sobotę dojdzie do sparingu. Jego początek zaplanowano na godz. 15.30.

Czytaj także: Jeden Drabik vs zgrany duet

Możliwość pokręcenia treningowych "kółek" dla ostrowian jest bardzo ważna zważywszy na to, że toruński tor geometrią przypomina ten z Łodzi, a to właśnie tam pierwsze spotkanie w nowym sezonie Nice 1.LŻ rozegrają żużlowcy Ostrovii.

Równocześnie trwają rozmowy, aby spotkanie towarzyskie w Ostrowie doszło do skutku w innym terminie.

Czytaj także: Norbert Kościuch pewny pierwszych startów

O dobrej współpracy na linii Ostrów-Toruń świadczy też fakt, że Marcin Kościelski został przed sezonem wypożyczony do beniaminka Nice 1. LŻ, gdzie ma nabierać ligowego doświadczenia.

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!

Czy odwołanie sparingu w Ostrowie to słuszna decyzja działaczy Get Wellu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL