Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Jarosław Hampel

Sezon jeszcze się nie rozpoczął, a Jarosław Hampel już przedłużył pierwszą umowę

Bartłomiej Florek
Bartłomiej Florek
Działacze Lejonen Gislaved piątkowym popołudniem ogłosili, że Jarosław Hampel postanowił przedłużyć umowę na starty w ich zespole. Nowa umowa ma obowiązywać do sezonu 2020.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Niespełna 36-letni zawodnik trafił do zespołu z Gislaved na początku sezonu 2018, kiedy to po 12 latach opuścił szeregi Vetlandy Speedway. Zawodnik jeszcze w październiku zdecydował się zawrzeć nowy kontrakt ze swoim pracodawcą, jednak jeszcze dwa miesiące przed inauguracją sezonu 2019 - postanowił przedłużyć swoją współpracę na kolejny rok. 

CZYTAJ TAKŻE: Sparing na torze podobnym do łódzkiego. Zawody kontrolne w Łodzi. Ostrovia zaczyna manewry przed startem ligi w... Łodzi

Dwukrotny indywidualny wicemistrz świata był w minionym sezonie najskuteczniejszym zawodnikiem Lwów ze średnią 1,974. Niestety, kampania ta nie była udana dla dwukrotnych mistrzów Szwecji, którzy zakończyli sezon na przedostatniej, siódmej pozycji.

Żużlowiec Fogo Unii Leszno rozpoczął swoją przygodę z Elitserien w sezonie 2000, kiedy to zadebiutował w barwach Kaparny Goeteborg. Hampel startował w tym zespole do 2005 roku, w międzyczasie zwyciężając w rozgrywkach ligowych (2003). Lata 2006-2017 spędził z kolei w zespole z Vetlandy, z którym pięciokrotnie sięgał po tytuł mistrzowski (2006, 2010, 2012, 2014, 2015).

ZOBACZ TAKŻE: Oto F16 Falubaz Girls na sezon 2019 (galeria)
W barwach zespołu z Gislaved poza wychowankiem Polonii Piła będą startować m. in. Krzysztof Kasprzak, Maksym Drabik czy Kacper Woryna.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Zapełnić trybuny i będzie jeszcze lepsze show

Czy Jarosław Hampel będzie liderem Lejonen Gislaved?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL