WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Mirosław Jabłoński na prowadzeniu

Kevin Fajfer zaczął sezon od upadku. Dobre wieści w sprawie Mirosława Jabłońskiego

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno mają za sobą pierwszy trening na domowym owalu. Podczas poniedziałkowych jazd bardzo dobrze prezentował się Mirosław Jabłoński. Sezon od upadku rozpoczął natomiast Kevin Fajfer.

Grupka około 50 kibiców śledziła pierwszy pozimowy trening Car Gwarant Startu Gniezno na domowym torze. W poniedziałkowych jazdach uczestniczyli tacy zawodnicy, jak Mirosław Jabłoński, Oskar Fajfer, Adrian Gała, Andriej Kudriaszow, Kevin Fajfer, Damian Stalkowski, Mateusz Błażykowski oraz goście - Matic Ivacic, Patryk Fajfer i Tomasz Orwat.

Zobacz także: Drugi trening Car Gwarant Startu Gniezno w Gorican okiem Aforti StartTV (wideo)

Poniedziałkowe jazdy trwały około dwie godziny - trening rozpoczął się o godz. 11:00, a zakończył kilka chwil po 13:00. Krócej od reszty trenował Kevin Fajfer. Junior Startu podczas jednego z wyjazdów na tor zanotował upadek. Później, podążając do szatni, delikatnie utykał. Póki co nie mamy informacji na temat jego stanu zdrowia.

Czerwono-czarni jeździli już spod taśmy. Mirosław Jabłoński mierzył się z Oskarem Fajferem, a Adrian Gała z Andriejem Kudriaszowem. Podczas treningu dobrze prezentował się młodszy z braci Jabłońskich. Był szybki. W późniejszej rozmowie z naszym portalem przyznał, że dużo zainwestował w sprzęt. Zobaczymy, czy przełoży się to na wyniki w lidze.

Wideo z treningu Car Gwarant Startu:


Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO Kołodziej i Dudek mówią o gigantycznych kosztach zawodników

Czy Mirosław Jabłoński wywalczy miejsce w składzie Car Gwarant Startu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)
    PRZEJDŹ NA WP.PL