WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Mikołaj Curyło

ZOOleszcz Polonia w końcu wyjedzie na tor. Znamy plan treningowy bydgoszczan

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Pierwsze jazdy na torze przy Sportowej zostały zaplanowane na środę, kolejny trening na czwartek. W sobotę Polonia podejmie w sparingu Start Gniezno, a dzień później odbędzie się trening w pierwszej stolicy Polski.

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz stosunkowo długo zwlekała z wyjazdem na tor. Podczas gdy w okolicznych miastach już wcześniej można było usłyszeć warkot żużlowych motocykli, bydgoszczanie wciąż tęsknili za zapachem spalonego oleju. Nie oznacza to jednak, że żaden z Polonistów nie miał jeszcze kontaktu z motocyklem. Dzięki startom na południu Europy sporo jazdy mają za sobą Dimitri Berge oraz Matic Ivacic. Kilku innych skorzystało z uprzejmości innych klubów i mają za sobą próbne kółka na obcych stadionach.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Poznaliśmy plan treningowy bydgoszczan. Pierwsze jazdy na torze odbędą się już w środę o 15:00. Kibice chcący obejrzeć trening mogą wejść na stadion przez bramę sektora A (od strony Trybuny Głównej). Bliźniaczo przedstawia się sytuacja dotycząca czwartkowych ćwiczeń. Odbędą się one o tej samej godzinie.

Po dwóch dniach treningów Polonię czekać będzie pierwszy sparing przy Sportowej 2. W sobotę o 15 żużlowców z Bydgoszczy sprawdzi Car Gwarant Start Gniezno. Wstęp dla kibiców możliwy będzie po okazaniu programu zawodów (kosztuje dwa złote). W niedzielę zaś odbędzie się rewanż. 

Czytaj także: Sześć klubów może jechać o awans. Takiej ligi nie było dawno

ZOBACZ WIDEO Ważna rola ojców w żużlowych teamach. Zmarzlik i Janowski zdradzają szczegółyKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Polonia awansuje w tym sezonie do play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL