Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andriej Kudriaszow Materiały prasowe / startgniezno.com / Na zdjęciu: Andriej Kudriaszow

Rafael Wojciechowski pod wrażeniem Andrieja Kudriaszowa. Widzi w nim materiał na lidera

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Premierowe treningi Car Gwarant Startu Gniezno na domowym torze za nami, więc czas też na pierwsze wnioski. Rafael Wojciechowski, menedżer czerwono-czarnych, mówi, że imponuje mu Andriej Kudriaszow. Widzi w nim materiał na lidera drużyny.

- Na tym etapie trudno oceniać kogokolwiek, choć ja już widzę co nieco. Imponuje mi Andriej Kudriaszow. Mimo że nie zna dobrze jeszcze naszego stadionu i musi "nauczyć" się kątów toru i jego specyfiki, to ja już widzę w nim materiał na lidera. Bardzo mi się podoba. Pozostali też wyglądają nieźle, we wtorek na przykład dużo lepszy był już Oskar Fajfer, ale nie przywiązujmy na razie do tego dużej roli - przyznaje opiekun Car Gwarant Start Gniezno.

Czytaj także: Pierwszy trening w Gnieźnie okiem Aforti StartTV (wideo)

Rzeczywiście, Andriej Kudriaszow na dotychczasowych treningach czerwono-czarnych wypadał naprawdę dobrze. Imponował też Mirosław Jabłoński, który mówił podczas rozmowy z naszym portalem, że solidnie przepracował zimę, dokonując ogromnych inwestycji. Podczas pozimowych kółek nie odstawał również Adrian Gała.

Zanosi się na to, że walka o skład w Gnieźnie będzie zacięta. Nikt nie ma zamiaru odpuszczać. Póki co zestawienie ekipy z pierwszej stolicy Polski prezentuje się bardzo wyrównanie. Zobaczymy, co podczas przedsezonowych treningów przy ulicy Wrzesińskiej 25 zaprezentują zawodnicy, którzy do tej pory tam jeszcze nie jeździli.

ZOBACZ WIDEO: Żużlowa kuchnia: Ile żużlowcy wydają na sprzęgła


Kolejne jazdy na gnieźnieńskim owalu już w środę. Ich początek zaplanowano na godzinę 13:00. Trenować mają zawodnicy Car Gwarant Startu - Damian Stalkowski, Kevin Fajfer, Mateusz Błażykowski, Jurica Pavlic oraz Frederik Jakobsen, a także goście z Gorzowa Wielkopolskiego, w tym prawdopodobnie Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak. W Grodzie Lecha ponownie mają się stawić Grigorij Łaguta i Witalij Kotlar. W gronie trenujących znajdą się także reprezentanci Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

Kibice Startu zastanawiają się, kiedy do Gniezna dotrze Oliver Berntzon. Otóż Szwed ma zjawić się w pierwszej stolicy Polski w czwartek. Zawodnicy i działacze Car Gwarant Startu solidnie przygotowują się do ligi. W ten weekend czerwono-czarni pojadą treningowo z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz, a na horyzoncie jest jeszcze mecz kontrolny z ekstraligowcem. - Sparta Wrocław zmieniła plany, ale dogrywamy sparing z innym klubem ekstraligowym. Poinformujemy, jak tylko dostaniemy potwierdzenie - przekazuje Rafael Wojciechowski.

Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

Czy Andriej Kudriaszow będzie liderem Car Gwarant Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL