WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Kibice Motoru Lublin świętujący awans do PGE Ekstraligi

Ogromne zainteresowanie prezentacją Motoru. W 10 minut sprzedało się 700 wejściówek

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W środę Speed Car Motor Lublin uruchomił sprzedaż wejściówek na prezentację drużyny. W 10 minut wyprzedało się ok. 700 wejściówek.

O tym, że Speed Car Motor Lublin może liczyć na swoich fanów, kibice udowodnili już przez ostatnie dwa sezony. Między innymi podczas ubiegłorocznego finału Nice 1. Ligi Żużlowej z ROW-em Rybnik, gdy na rewanżowe starcie w Lublinie biletów zabrakło tydzień przed spotkaniem. 

Zobacz także: Żużlowe szaleństwo w Lublinie trwa

Po raz pierwszy od odrodzenia się lubelskiego żużla kibice na Lubelszczyźnie będą mogli uczestniczyć w prezentacji swojego zespołu. Cała impreza odbędzie się w najbliższą środę 27 marca o godzinie 19:00 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Zobacz także: Znamy awizowany skład Motoru na Sparing z Unią Tarnów. Powrót Grigorija Łaguty

W środę właściciele Motoru Lublin uruchomili internetową sprzedaż biletów na prezentację zespołu. Zainteresowanie było tak wielkie, że w pierwsze 10 minut ubyło ponad 700 wejściówek. Warto zaznaczyć, że cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie dla Alicji Mazurek, która po tragicznym wypadku samochodowym jest w śpiączce.
Przypomnijmy, że Motor Lublin tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze zainauguruje 7 kwietnia domowym spotkaniem z MRGARDEN GKM-em Grudziądz.

ZOBACZ WIDEO El. ME 2020: nieprzyjemna sytuacja polskich kibiców. "Kilku nie wpuszczono na pokład samolotu, bo byli zbyt weseli"

Czy Speed Car Motor Lublin utrzyma się w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

    Pokaż więcej komentarzy (8)
    PRZEJDŹ NA WP.PL