WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik.

Stal Gorzów szuka nowego Bartosza Zmarzlika. Ruszył nabór do szkółki

Dawid Borek
Dawid Borek
Truly.work Stal Gorzów ogłosiła nabór adeptów do żużlowej szkółki. "Chcesz pójść w ślady Bartosza Zmarzlika?" - pytają na plakacie wicemistrzowie Polski, zachęcając młodzież do zapisów.

Nawiązywanie do Bartosza Zmarzlika nie jest rzecz jasna dziełem przypadku. Aktualny wicemistrz świata to przecież wychowanek i lider truly.work Stali Gorzów, który z macierzystym klubem związany jest od początku swojej kariery. Gorzowska młodzież (i nie tylko) jest w niego wpatrzona jak w obrazek.

Żółto-niebiescy do szkółki żużlowej zapraszają kandydatów najlepiej w wieku od 11. do 14. roku życia. ""Kandydaci na adeptów powinni prezentować dobrą formę ogólnorozwojową" - informują organizatorzy naboru.

Zobacz: Zawodnicy Stali Gorzów wreszcie na swoim torze. Nie obyło się bez upadków

Testy sprawnościowe odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych 2 kwietnia, o godzinie 17:00. Chętni, wraz z opiekunem, powinni zjawić się na miejscu ze strojem i obuwiem sportowym.

Zobacz: Pierwszy trening truly.work Stali Gorzów (galeria)

Szczegóły naboru do żużlowej szkółki truly.work Stali Gorzów dostępne są pod numerem telefonu: 502 047 414.

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (8):

    Pokaż więcej komentarzy (5)
    PRZEJDŹ NA WP.PL