Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz ZmarzlikWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik.

Stal Gorzów szuka nowego Bartosza Zmarzlika. Ruszył nabór do szkółki

Dawid Borek
Dawid Borek
Truly.work Stal Gorzów ogłosiła nabór adeptów do żużlowej szkółki. "Chcesz pójść w ślady Bartosza Zmarzlika?" - pytają na plakacie wicemistrzowie Polski, zachęcając młodzież do zapisów.

Nawiązywanie do Bartosza Zmarzlika nie jest rzecz jasna dziełem przypadku. Aktualny wicemistrz świata to przecież wychowanek i lider truly.work Stali Gorzów, który z macierzystym klubem związany jest od początku swojej kariery. Gorzowska młodzież (i nie tylko) jest w niego wpatrzona jak w obrazek.

Żółto-niebiescy do szkółki żużlowej zapraszają kandydatów najlepiej w wieku od 11. do 14. roku życia. ""Kandydaci na adeptów powinni prezentować dobrą formę ogólnorozwojową" - informują organizatorzy naboru.

Zobacz: Zawodnicy Stali Gorzów wreszcie na swoim torze. Nie obyło się bez upadków

Testy sprawnościowe odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych 2 kwietnia, o godzinie 17:00. Chętni, wraz z opiekunem, powinni zjawić się na miejscu ze strojem i obuwiem sportowym.

Zobacz: Pierwszy trening truly.work Stali Gorzów (galeria)

Szczegóły naboru do żużlowej szkółki truly.work Stali Gorzów dostępne są pod numerem telefonu: 502 047 414.

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!

na Facebooku.

Komentarze (8):

 • Mat. Zgłoś
  Muszą szukać, w końcu spadek się szykuje!
  • undisputed Zgłoś
   Niestety ale żeby zacząć przygodę z tym sportem dzieci muszę mieć rodziców przy kasie. Dzieci które pochodzą z rodzin ubogich nie mają szans. Oczywiście dla mnie wszystkie dzieci są
   Czytaj całość
   takie same równe i nie ma lepszych czy gorszych ale w tej sytuacji kasa musi być na uprawianie takiego sportu. Klubu nie stać aby sfinansować przyszłego wychowanka, zapewnić mu dobry sprzęt. Wielu dzieciaków by chciało ale problemem są pieniądze, nie wszystkie rodziny jest stać na taki drogi sport. Taniej zostać piłkarzem.
   • im0e Zgłoś
    Kto szuka nie bladzi... :DD a noz sie tafi ^^
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL