Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Gałęzewski / Na zdjęciu: Szatnie Wybrzeża Gdańsk

Wybrzeże zrobiło szatnię z prawdziwego zdarzenia. Inne kluby mogą pozazdrościć

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Przed startem sezonu Zdunek Wybrzeże zaskoczyło nową szatnią, co jest wciąż rzadko spotykane w świecie żużla. Ma to zbliżyć do siebie drużynę i identyfikować ją z klubem. Patrząc na wygląd pomieszczenia, mogą go zazdrościć nawet kluby piłkarskie.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Gdańszczanie różnymi działaniami chcą wykrzesać jak najwięcej z obecnego składu. - Dołączyłem do klubu i chcę stworzyć miejsce, w którym kibice, sponsorzy i zawodnicy będą czuli się dobrze. Nie jesteśmy nazwiskami, na które stawiają eksperci, ale chcemy być drużyną - powiedział Krystian Plech, menager ds. sportowych i marketingowych Zdunek Wybrzeża.

- Dlatego postanowiłem zorganizować szatnię, miejsce w którym zawodnicy będą się czuli swobodnie. To tam wyjaśnimy sobie wszystko po treningach, przeanalizujemy błędy oraz, w co wierzę, będziemy się cieszyć z wygranych - dodał Plech.

Przedpełski pokaże się w silnej obsadzie. Zobacz więcej!

W PGE Ekstralidze podobne szatnie mają kluby z Leszna, Torunia i Zielonej Góry. W niższych klasach rozgrywkowych to nowość. Może to dziwić, bo w klubach piłkarskich klubowa szatnia jest standardem. - To, by chłopacy czuli się w Gdańsku docenieni i mieli swoje miejsce i kąt było jednym z moich celów, gdy przychodziłem do klubu - stwierdził pracownik klubu.

Betard Sparta z nowym wzorem kevlarów. Zobacz więcej!

Klub chce się cały czas rozwijać. - Pomysłów mamy wiele i wszyscy chcemy, by klub był profesjonalny, a zawodnicy, sponsorzy i kibice dumni z tego, co oferuje Wybrzeże. Wszystko jest uwarunkowane możliwościami finansowymi - zaznaczył Krystian Plech, który podkreślił, że szatnia powstała we współpracy z firmami Dal Meble oraz FitMedic.

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!

Czy wspólna, nowoczesna szatnia może wpłynąć na scalenie zespołu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL