Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał Karczmarz, Bartosz Zmarzlik WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Rafał Karczmarz, Bartosz Zmarzlik.

PGE Ekstraliga: Truly.work Stal Gorzów pobije rekord. Sezon rozpocznie się od wielkiego sukcesu

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Działacze Truly.work Stali Gorzów już wiedzą, że memoriał Edwarda Jancarza, który rozpocznie sezon żużlowy w ich mieście, będzie prawdziwym hitem. Frekwencja podczas tych zawodów będzie rekordowa. Nigdy wcześniej nie rozeszło się aż tyle biletów.

Prezes Ireneusz Maciej Zmora od dawna powtarza, że memoriał Edwarda Jancarza ma swoją markę i nie musi specjalnie namawiać zawodników do udziału w tej imprezie. truly.work Stal każdemu z żużlowców oferuje te same stawki. Klub nie prowadzi z nikim indywidualnych negocjacji, ale to nie przeszkadza w zebraniu na starcie światowej czołówki.

Rok temu memoriał obejrzało w granicach 8 - 9 tysięcy widzów. W ostatnich latach nigdy nie było ich więcej niż 10 tysięcy. Teraz wynik będzie zdecydowanie lepszy. - Frekwencja będzie na pewno wyższa niż rok temu. Już teraz można nawet zaryzykować stwierdzenie, że pobijemy rekord i tegoroczna edycja przejdzie do historii - mówi w rozmowie z naszym portalem prezes Zmora.

Zobacz także: GKM pojedzie do Gorzowa osłabiony

Stadion w Gorzowie może pomieścić około 15 tysięcy widzów. Podczas memoriału nie wypełni się pewnie do ostatniego miejsca, ale i tak powinniśmy mieć wielki sukces. Do zawodów mamy jeszcze ponad tydzień. Jeśli utrzyma się dotychczasowe tempo sprzedaży wejściówek, to na trybunach zobaczymy około 13 tysięcy widzów.

To pokazuje, że inauguracja sezonu 2019 w Gorzowie Wielkopolskim budzi ogromne zainteresowanie. Mamy zatem kolejny dowód, że gorzowscy fani nie odwrócili się od klubu po odejściu Martina Vaculika do Stelmetu Falubazu Zielona Góra i nadal wierzą w swoją drużynę.

Przypomnijmy, że memoriał Edwarda Jancarza odbędzie się 31 marca. Transmisję z tych zawodów przeprowadzi telewizja nSport+.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Zapełnić trybuny i będzie jeszcze lepsze show

Czy Stal Gorzów w sezonie 2019 awansuje do fazy play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL