WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / PSŻ. Na pierwszym planie Marcel Kajzer.

Polonia nie sprawdzi się na tle PSŻ-u. Bydgoszczanie odwołali sparing

Dawid Borek
Dawid Borek
W przyszły wtorek ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz miała podjąć Power Duck Iveston PSŻ Poznań w ramach treningu punktowanego. Wiemy już, że do tych zawodów nie dojdzie.

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

"Strona bydgoska poinformowała nas dzisiaj (w piątek), iż zaplanowany na przyszły wtorek wyjazdowy trening punktowany nie dojdzie do skutku" - przekazali przedstawiciele Power Duck Iveston PSŻ-u za pośrednictwem Facebooka.

Dla ekip z Bydgoszczy i Poznania miał to być generalny sprawdzian przed nowym sezonem 2. Ligi Żużlowej. Przypomnijmy, że w kolejny weekend ZOOleszcz Polonia zainauguruje rozgrywki wyjazdowym spotkaniem ze Stainer Unią Kolejarz Rawicz, natomiast Power Duck Iveston PSŻ, także na wyjeździe, zmierzy się z OK Kolejarzem Opole.

Dodajmy, że do skutku nie dojdzie także zaplanowany na sobotę trening zespołu Tomasza Bajerskiego na domowym torze. "Trener wspólnie z zarządem podjęli decyzję, że jutrzejszy (sobotni) trening zostanie odwołany. Zawodnicy - po kilku dniach intensywnych przygotowań do sezonu - poprosili o przerwę na niezbędne prace przy sprzęcie" - poinformowali poznaniacy.

W czwartek i piątek Power Duck Iveston PSŻ rywalizował sparingowo ze Stainer Unią Kolejarzem. Pierwsze spotkanie ekipa ze stolicy Wielkopolski wygrała 46:44 (relacja TUTAJ), a drugie 49:35 (relacja TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Kołodziej i Dudek mówią o gigantycznych kosztach zawodników

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL