WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / PSŻ. Na pierwszym planie Marcel Kajzer.

Polonia nie sprawdzi się na tle PSŻ-u. Bydgoszczanie odwołali sparing

Dawid Borek
Dawid Borek
W przyszły wtorek ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz miała podjąć Power Duck Iveston PSŻ Poznań w ramach treningu punktowanego. Wiemy już, że do tych zawodów nie dojdzie.

"Strona bydgoska poinformowała nas dzisiaj (w piątek), iż zaplanowany na przyszły wtorek wyjazdowy trening punktowany nie dojdzie do skutku" - przekazali przedstawiciele Power Duck Iveston PSŻ-u za pośrednictwem Facebooka.

Dla ekip z Bydgoszczy i Poznania miał to być generalny sprawdzian przed nowym sezonem 2. Ligi Żużlowej. Przypomnijmy, że w kolejny weekend ZOOleszcz Polonia zainauguruje rozgrywki wyjazdowym spotkaniem ze Stainer Unią Kolejarz Rawicz, natomiast Power Duck Iveston PSŻ, także na wyjeździe, zmierzy się z OK Kolejarzem Opole.

Dodajmy, że do skutku nie dojdzie także zaplanowany na sobotę trening zespołu Tomasza Bajerskiego na domowym torze. "Trener wspólnie z zarządem podjęli decyzję, że jutrzejszy (sobotni) trening zostanie odwołany. Zawodnicy - po kilku dniach intensywnych przygotowań do sezonu - poprosili o przerwę na niezbędne prace przy sprzęcie" - poinformowali poznaniacy.

W czwartek i piątek Power Duck Iveston PSŻ rywalizował sparingowo ze Stainer Unią Kolejarzem. Pierwsze spotkanie ekipa ze stolicy Wielkopolski wygrała 46:44 (relacja TUTAJ), a drugie 49:35 (relacja TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Kołodziej i Dudek mówią o gigantycznych kosztach zawodnikówKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL