WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Na zdjęciu: Marcin Janik, Ireneusz Nawrocki.

Ireneusz Nawrocki miał wypadek samochodowy. Właściciel Stali Rzeszów trafił do szpitala

Dawid Borek
Dawid Borek
Ireneusz Nawrocki, prezes i właściciel Stali Rzeszów, przed kilkoma dniami uczestniczył w wypadku samochodowym. Prowadzony przez niego pojazd uderzył w drzewo. Nawrocki trafił do szpitala.

Przed kilkoma dniami, w godzinach wieczornych, przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach, doszło do poważnie wyglądającego wypadku samochodowego. Mercedes Klasy V uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.

Udało nam się potwierdzić, że za kierownicą luksusowego pojazdu siedział Ireneusz Nawrocki, właściciel i prezes żużlowej Stali Rzeszów. Prowadzony przez niego pojazd z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w baner reklamowy, a następnie przebijając ogrodzenie jednej z posesji wylądował na drzewie, wjeżdżając w nie ze sporą siłą.

Zobacz: Były trener Stali Rzeszów spłacony przez Ireneusza Nawrockiego. Mirosław Kowalik odzyskał pieniądze

Ustaliliśmy, że Ireneusz Nawrocki doznał złamania 11 żeber i urazu kręgosłupa. Lokalne media informowały ponadto o obrażeniach głowy u biznesmena, które wynikały z uderzenia w przednią szybę.

Sprawę bada policja.

Zobacz także: PZM chciał dać drugą szansę Nawrockiemu. Prezes Stali nie spłacił jednak ani zawodników, ani wdowy po Tomaszu Jędrzejaku

Pochodzący z Bielska-Białej Ireneusz Nawrocki przejął żużlową Stal Rzeszów w listopadzie 2017 roku. W minionym sezonie drużyna wywalczyła awans do Nice 1.LŻ, jednak nie pojedzie w ligowych rozgrywkach ze względu na odmowę przyznania licencji. Powodem były długi.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Zapełnić trybuny i będzie jeszcze lepsze show

na Facebooku.

Komentarze (55):

    Pokaż więcej komentarzy (52)
    PRZEJDŹ NA WP.PL