WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Grzegorz Przygodziński, Włókniarz Częstochowa / Włókniarz Częstochowa na grobach byłych zawodników i działaczy

Włókniarz Częstochowa na grobach byłych zawodników i działaczy

Dawid Borek
Dawid Borek
ForBET Włókniarz Częstochowa żyje nie tylko żużlem. W sobotę przedstawiciele klubu, wraz z kibicami, odwiedzili groby byłych zawodników i działaczy.

W sobotę, w dniu Memoriału Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, osoby związane z forBET Włókniarzem Częstochowa pojawiły na cmentarzu św. Rocha. Odwiedzili nie tylko groby Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, na których złożyli kwiaty i zapalili znicze. Pojawili się także przy miejscach spoczynku pozostałych zawodników i działaczy, którzy tworzyli częstochowski klub.

"Byliśmy przy grobach Mariana Kaznowskiego, Marka Gadzinowskiego, Lucjana Krupińskiego, Zdzisława Jałowieckiego, Bernarda Kacperaka, Henryka Barylskiego. Dziękuję przybyłym na cmentarz kibicom, działaczom, byłym zawodnikom i byłym działaczom z Marianem Maślanką i Kazimierzem Iwańczakiem na czele. Dla mnie to wielka sprawa, być i uczcić pamięć ludzi którzy tworzyli historię klubu, który dziś mam zaszczyt prowadzić" - napisał na Facebooku Michał Świącik, prezes forBET Włókniarza Częstochowa.

fot. Grzegorz Przygodziński/Włókniarz Częstochowafot. Grzegorz Przygodziński/Włókniarz Częstochowa
Zobacz także:
Leon Madsen jak Józef Jarmuła. Duńczyk ośmieszył rywali
Grigorij Łaguta: Nadal jestem królem częstochowskiego toru. Madsen tak nie potrafi (wywiad)

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Zapełnić trybuny i będzie jeszcze lepsze showKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL