WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Kolejarz - PSŻ. Na pierwszym planie Jarosław Krzywosz.

Nie będzie sparingu w Opolu. Plany popsuł deszcz

Dawid Borek
Dawid Borek
W poniedziałek OK Kolejarz Opole miał zmierzyć się w meczu kontrolnym z Lejonen Gislaved. Plany zepsuły opady deszczu. Zawody odwołano.

Sparing między OK Kolejarzem Opole a Lejonen Gislaved miał rozpocząć się o godzinie  15:00. Mniej więcej 20 minut przed planowym wyjazdem do pierwszej gonitwy organizatorzy poinformowali, że zawody zostały odwołane.

Powód: opady deszczu. Nie było też sensu czekać na poprawę warunków atmosferycznych, bowiem niebo nad opolskim stadionem było mocno zachmurzone. Z tego względu nie było większych szans na rozegranie meczu kontrolnego.

ZOBACZ: Sparing: OK Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 51:39 (galeria)

Najbliższym sparingowy rywalem OK Kolejarza Opole będzie Orzeł Łódź. Zespół Mirosława Korbela z pierwszoligowcem zmierzy się w najbliższą środę. Mecz odbędzie się na stadionie w Łodzi.

Opolski tor po opadach deszczu (fot. Szymon Michalski)Opolski tor po opadach deszczu (fot. Szymon Michalski)
Zespół Lejonen Gislaved zostaje w Polsce, bowiem na wtorek ma zaplanowany sparing z ROW-em Rybnik (czytaj więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL